E30 swap s54(M3 e46)

E30 swap s54(M3 e46)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
MeBeSad je napisao(la):
Sto beze trosite vrijeme i pisete??

"Zdravo ja sam amar :D nazalost imam samo 15 godina i nemam vozacku,normala volim aute,znam vozit i nerijetko maznem auto od starog i vozam se :D
P.S. Eh imam pitanje da ne bih otvarao bezze novu temu,sta mi moze murija ako me ufati bez saobracajne i vozacke,sta ce uradit?? jel neka novcana kazna ili??"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Član
picard-facepalm.jpg
 
Član
B.M - Floyd je napisao(la):
Milos Tosic iz Topole je ubacio motor od M5, e34 cini mi se.U pitanju je 3.6 pa ako te zanima mogu provijeriti pojedinosti?Mozda si cuo za tog BMW-a, poznat je kao Labud. .

Kakav crni Miloš , u tu kockicu kad je ubačen S38 , Miloš se još igro u pijesku.
To je Goranov BMW a radio ga je Predo Janković , doktor za BMW.

A što se tiče S54 u kockicu , mani se ćorava posla , jedino ako nemaš viška 20-30.000 maraka koje te žuljaju i experta koji bi pristao na to.
Jer ništa nije nemoguće , pa ima S85 u kockici , ali u tim igrankama budžetu je samo nebo granica.
 
Član
edoze je napisao(la):
sipa je napisao(la):
Medjutim ako cemo vec gledati racunicu... uzmimo u obzir da ovaj V6 od 130 konja u kockici trosi 15-16 gradske... to je skoro kao i E30 M3

MOLIM te, reci mi, koji to sestak V konfiguracije ima u kocki? a da ima 130KS i da trosi 15-16 litara? A pretpostavljam da imas par kocki M3 pa znas koliko trose

Fino ako zelis da se uvjeris, dodjes i vidis da se nadjemo i to je to... fabricka kocka coupe 83.god v6 benzinac... rijetko nema sta... ako bude potrebe i slike ubacim :))

edo_benz je napisao(la):
MeBeSad je napisao(la):
Sto beze trosite vrijeme i pisete??

"Zdravo ja sam amar :D nazalost imam samo 15 godina i nemam vozacku,normala volim aute,znam vozit i nerijetko maznem auto od starog i vozam se :D
P.S. Eh imam pitanje da ne bih otvarao bezze novu temu,sta mi moze murija ako me ufati bez saobracajne i vozacke,sta ce uradit?? jel neka novcana kazna ili??"

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

I kakve to sad vezee ima sa swapom??? Bravoooo ;)
 
Član
Prvi motor koji je BMW napravio je bio redni 6, ta konfiguracija je najpoznatija u svijetu BMW-a i danas. Uz brojne redne 4, redne 6 i V8 motore BMW je napravio tek šest V12 motora, od toga je četiri napravio BMW a dva M divizija. Također BMW nikad nije napravio V10 motor, jedini V10 je napravila M divizija za M5 E60 model. V6 konfiguracija nikad nije proizvedena u BMW-ovim postrojenjima.
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: gori su ovi sto se trude i pisu nego ovaj mali...


Ispuni mi zelju, emisja na Hayatu prijavise pa mozda uspije da provozas s54 u e30 za 18-ti rodjendan :D
 
Član
sipa je napisao(la):
edoze je napisao(la):
sipa je napisao(la):
Medjutim ako cemo vec gledati racunicu... uzmimo u obzir da ovaj V6 od 130 konja u kockici trosi 15-16 gradske... to je skoro kao i E30 M3

MOLIM te, reci mi, koji to sestak V konfiguracije ima u kocki? a da ima 130KS i da trosi 15-16 litara? A pretpostavljam da imas par kocki M3 pa znas koliko trose

Fino ako zelis da se uvjeris, dodjes i vidis da se nadjemo i to je to... fabricka kocka coupe 83.god v6 benzinac... rijetko nema sta... ako bude potrebe i slike ubacim :))

:lol::lol::lol::lol:
nemoj bit smiješan... znaš li ti šta je V6? ima na wikipediji ;)
kocka tada nije ni imala 130KS motor, nego je tek došao '85-e na tada vec stari dvolitreni k-jetronic (mislim) novi tip motora sa motronicom i sa 95kW tj. 129/130KS
stari motor je imao 92kW što je 125KS
oba su bili REDNI šestaci
 
Kakav crni Miloš , u tu kockicu kad je ubačen S38 , Miloš se još igro u pijesku.
To je Goranov BMW a radio ga je Predo Janković , doktor za BMW.

A što se tiče S54 u kockicu , mani se ćorava posla , jedino ako nemaš viška 20-30.000 maraka koje te žuljaju i experta koji bi pristao na to.
Jer ništa nije nemoguće , pa ima S85 u kockici , ali u tim igrankama budžetu je samo nebo granica.

Jel mi mislimo na isto auto ? Jebeš ga,onda ja imam potpuno krive informacije .. Pa vozio ga je Miloš jedno vrijeme ?
 
Član
Nisam ja dzaba rekao na pocetku.
Ali eto rekao ti je scaner preporuku kao i preporuka za Srdjana u Gradisci pa izvoli
 
Ako imas novaca sto da ne. Na ovom forumu su predstavljeni projekti tipa vr6 turbo, 16vt, raznorazni swapovi i da su ti ljudi sto su radili te projekte otvorili temu tipa "koliko je izvodljivo to i to" odma bi se javili mocni mehanicari bhtuninga koji inace imaju oko stotinjak swapova iza sebe uradjenih i reprezentativnih vozila iza sebe koji ostvaruju basnoslovne rezultate gdje god da se pojave. Znanje ti je sirok pojam, ako ne znas sta treba, plati pa se klati. Po mojim nekim procjenama, to bi te izaslo oko 10.000 eura u konacnici, manje vise. Ovde jedini scaner zna sta prica jer je mestar sto se tice bmw, mozda i slicni prate ovaj topic ali nece da pisu radi mehanicara koji se ocituju u ovoj temi. Nego ti fino nabavi lovu, i brojeve telefona ljudi koji su sposobni za to pa se pricajte i dogovarajte.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top