e za ovo treba imat m*da

e za ovo treba imat m*da

Početnik
bas se nebojim visine,cakstavise volim se PENDJAT po tim nekim krovovima..ali brate sto je previse previse je..opet nezz mozda za neke dobre pare (citaj milijarde)mozda bi i PROBAO,al samo PROBAO pa dokle mogne..svaka mu cast
 
Legend
hhaahhah neeenooormaaalnoooo,strasno jeste ..al neko je spomenuo da mu daju veyrona da nebi gore
ako neko bude nudio veyrona ,i opremu kao u ove dvojice,idem ja pa makar se usro :D :D :D :D :D
 
Član
ma ja da sam gore i da se okliznem slucajno odma bi umro nemoram cekat da padnem dole...
a i mene zanima kako ovo naprave :icon_question:
 
Član
I mene isto kako to naprave a za veyrona idem ja gore bez problema a gdje nisam siguran smijem se zakaciti silazenje je tezi dio samo da te onaj gore neskine:smajli31:
 
Član
"This video is no longer available due to a copyright claim by TheOnLineEngineer.org"
:icon_sad::icon_sad:
 
Član
<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/yXuzrIN_x2M?fs=1&hl=en_US"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/yXuzrIN_x2M?fs=1&hl=en_US" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>

ja da se napijem penjao bi se uz ovo smijajući :p

a ovaj mora da nije imao signala, pa eto popeo se gore da nazove zenu da napravi kafu kad dodje kući :p ( i onda je vidi kako se svaleriše, al dzaba dok on sidje mogu se druga 3ojica popet, ali ne na toranj :p )
 
Član
DuloX_ je napisao(la):
ma ja da sam gore i da se okliznem slucajno odma bi umro nemoram cekat da padnem dole...
a i mene zanima kako ovo naprave :icon_question:

helicopterom :icon_smile:

ima isti ovakav gdje ja zivim... ima 1KM sigurnio? :icon_confused:
 
Član
Jbme ako bi znao sići nazad... popet se možda nekako... :D

Baš mi nije jasno što ih nije helikopter gore zakačio odmah, već ovako se penju... ali haj... ;)
 
Član
ma sve je to uredu, helikopter ce donositi dijelove, ali valja nekom sarafat gore sve to :icon_eek::icon_eek::icon_eek:
ispadne ti cekic, do zemlje ce izgorit od brzine... :D:D
 
Top