E-Thirty M50 projekt

E-Thirty M50 projekt

Član
riječ je o kocki u koju je ubačen M50 motor iz e36 a planovi su :
M-Tech 1 optika ,felge 16" sa što više jota (nezz još koje bi )
roll bar iznutra i sport sjedala prednja ,zadnja klupa ide van ,turbo kit ,a na kraju u alpine bijelu lakiranje ...
725748.jpg

725749.jpg

725750.jpg

725747.jpg

Volio bi čuti vaše sugestije oko ovog bimmera ;)
 
Član
Samo naprijed, bas volim ove projekte sto pocnu u travi :D
Jel u planu drift/drag il samo sebi za gusta radis?
 
svidjaju mi se planovi,nek je sa srecom ;)
javi se moderatorima nek ti otvore jednu temu za projekat,drugu za komentare...
 
Član
Sugestije, samo polahko i kvalitetno radi... prijeko nema ništa to svako zna! sretno u nastavku i da bude brija do ljeta :D ;)
 

IKO

Član
bit ce to extra fino kocka ide sa ovim motorom prijatelj mi ima u svojoj kocki 24V;)
 
Legend
ee ovo mi se svidja , svaka cast druze ..... motor je za pozeljeti , a sto se izgleda tice mozda je i veca fora ostaviti uske branike , ali sve od-do osvjeziti kako si vec zamislio ,....... dok sam vidio auto , odmah mi u glavi samo jedan bmw..... nadam se da se neces ljtuti radi ubacivanja slika ali evo prijedlog ;)

sw6.jpg


sw4.jpg


sw3.jpg


sw1.jpg
 
Član
bimmer se slaže da bude vikend auto ,drift se podrazumjeva ,ništa profesionalno ... ako dobar turbo kit nabacim zašto ne i drag oprobat :D
hvala ekipa na finim riječima
enese prijedlog ti je extra i dobro ću razmislit i o ovome ,a za felge nemam riječi ,znaš li više o njima ? želim ih odmah :123:
 
jednom davno je moj kolega nesto ubacivo slično ovome radi se o mehaničaru jakov ravlić mozda ga i poznajes i on je imo bjelu kocku sad ima nekog dzipa sretno u radovima
 
Top