e-castig navalite bosanci jer je i ovdje besplatno sa samo malo klikova

e-castig navalite bosanci jer je i ovdje besplatno sa samo malo klikova

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ko hoće neka pošalje meni na PM ko neće ne mora... ne mogu ja sad tražit ko je stavio ko ne:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
http://www.facebook.com/group.php?gid=363465614902

Владимир Вучковић Ja sam već jednom dobio jednu nagradu, sada sam uzeo fotoaparat, verujem da ću dobiti, kliknuo sam na vaš refferal url, a sada i vi na moj.
€-castig.com
www.e-castig.com
Iphone,Dell laptop, Nikkon Coolpix, castiguri, concurs
Jučer u 11:56 poslije podne sati · Komentariši · Sviđa mi seNe sviđa mi se · Vidi reakcije (5)Sakrij reakcije (5) · Razmjena · Prijavi
Ermin Zukic se ovo sviđa.
Otaj FixedBoy
Otaj FixedBoy
ozbiljno, i jel ti dosla nagrada... stha si uzeo, de ispricaj nam da raja sto vise ima povjerenja u ovo... i svaka cast, imas od mene dnevno klikanje
prije 18 sati · Prijavi
Владимир Вучковић
Владимир Вучковић
Nema ništa teško, samo kada skupite 1500 klikova (zavisi od nagrade), dobijate link na mail na koji treba da odete i da popunite sa podacima ... Posle toga potvrdite to sve opet na mail, i imaćete tamo da zatražite nagradu, za sada ima najviše rumuna koji su dobili, ali verujte mi nije teško.
prije 18 sati · Prijavi

ovaj kaže da je dobio, da li ću ja???
 
Član
superman je napisao(la):
http://www.facebook.com/group.php?gid=363465614902

Владимир Вучковић Ja sam već jednom dobio jednu nagradu, sada sam uzeo fotoaparat, verujem da ću dobiti, kliknuo sam na vaš refferal url, a sada i vi na moj.
€-castig.com
www.e-castig.com
Iphone,Dell laptop, Nikkon Coolpix, castiguri, concurs
Jučer u 11:56 poslije podne sati · Komentariši · Sviđa mi seNe sviđa mi se · Vidi reakcije (5)Sakrij reakcije (5) · Razmjena · Prijavi
Ermin Zukic se ovo sviđa.
Otaj FixedBoy
Otaj FixedBoy
ozbiljno, i jel ti dosla nagrada... stha si uzeo, de ispricaj nam da raja sto vise ima povjerenja u ovo... i svaka cast, imas od mene dnevno klikanje
prije 18 sati · Prijavi
Владимир Вучковић
Владимир Вучковић
Nema ništa teško, samo kada skupite 1500 klikova (zavisi od nagrade), dobijate link na mail na koji treba da odete i da popunite sa podacima ... Posle toga potvrdite to sve opet na mail, i imaćete tamo da zatražite nagradu, za sada ima najviše rumuna koji su dobili, ali verujte mi nije teško.
prije 18 sati · Prijavi

ovaj kaže da je dobio, da li ću ja???
jbg nije nam problem kilktat i oprobat:D a za Rumune nije ni čudo nizak standard i imaju dobre Inoformatičare:lol::cool:
 
Član
više i ne znam kome sam klikno kome nisam totalno sam izgubljen samo klikčem ima da mi za ovih deset dana crkne miš:icon_smile: stalno mi govori da sam već klikno;)
 
Član
superman je napisao(la):
više i ne znam kome sam klikno kome nisam totalno sam izgubljen samo klikčem ima da mi za ovih deset dana crkne miš:icon_smile: stalno mi govori da sam već klikno;)

SVAKOG korisnika mozes naci na onoj mojoj temi sa nickom, dakle svaki dan odvojis minutu vremena i redom kliknes i sve ok nikog neces propustiti ;) nego otvaraju 1000 tema pa se zbuni raja :icon_biggrin:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top