džejms bond tablice XD

džejms bond tablice XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
ma znam, al on prvo gleda u onu naprijed dok prolazis : ) a sad pitanje je hocel on tebe uspjet stic, jer si ti vec u pokretu a on stoji...
 
Član
ma samo me interesuje radi li ovo na 150KM/h ili još većoj brzini jer ipak je velik otpor zraka....

a nije ovo loše, kada ljepo upale rotaciju za tobom. samo uvučeš tablicu (naravno da ako to radi na zadnjoj ) i onda po gasu a bog dao u policije sve skoro SDI haahah
 
ahhh bretee..a niko se nepitaa jel to kvalitetnoo..ovo mozda radi mjesec dana i gotovo..crkne..pa muke nekad nece tablica da izade.itd..sve je to bezz..nismo bas tolike budale da bjezimo policiji..stanes dadnes im na pice i dovidenja momci..a kad bjezis mozes samo glavu izgubiti ako se zabijes gdje..a sa ovim se tablicama zajebavatii i davati novce..bezz...nikad nebi..
ima ih previse gledaju filmove..
 
Član
Salle je napisao(la):
ma samo me interesuje radi li ovo na 150KM/h ili još većoj brzini jer ipak je velik otpor zraka....

a nije ovo loše, kada ljepo upale rotaciju za tobom. samo uvučeš tablicu (naravno da ako to radi na zadnjoj ) i onda po gasu a bog dao u policije sve skoro SDI haahah

vidi se da nisi bas informisan :)
dobili su nekoliko FSI i GTI bas za to ganjanje, a one lokalne su im TDI ;)
 
Član
c SEat a je napisao(la):
Salle je napisao(la):
ma samo me interesuje radi li ovo na 150KM/h ili još većoj brzini jer ipak je velik otpor zraka....

a nije ovo loše, kada ljepo upale rotaciju za tobom. samo uvučeš tablicu (naravno da ako to radi na zadnjoj ) i onda po gasu a bog dao u policije sve skoro SDI haahah

vidi se da nisi bas informisan :)
dobili su nekoliko FSI i GTI bas za to ganjanje, a one lokalne su im TDI ;)

ma u sarajevu, tuzli i sl. gradovima, hahaha

ali u mene u Odžaku, bolan sve SDI ima možda 2 polo da su TDI ali to je sve krš do krš-a haahhaha najače im auto sa 115ks hahahaha:icon_smile::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Nij elose, ali je gadno...ecimo ja ne bi ovo imao gdje montirati jer us meni dole plastike visece ispod motora, i ovo bi se odvalilo u roku od pola sata...

treba ovo bolj ei ljepse smislit hehe :D
 
Član
Kad te zaustavi nema veze tablica tu je uvijek pojas ili folije ili obavezan oprema, ma kako got 40 KM ti ne gine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top