džejms bond tablice XD

džejms bond tablice XD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ne znam jel bilo al sminka je a i korisno

http://s53.photobucket.com/albums/g52/rysskii3/?action=view&current=P9240703.flv

^^ ovo tu je video :D

P9240698.jpg


P9240699.jpg


P9240700.jpg


P9240701.jpg


P9240702.jpg


P9240698-1.jpg


pa et nadam se da ste skontali kako povezat ovo :D

to sve imate kupit tu www.swiftmotorsports.com
 
Član
Ebi me al nisam skontao, u paketu kao dodju dva nosaca tablica jel i ja pritisnem dugme na daljincu i promjene se table il koji djavo? :)
 
i ja sam preuzeo s drugog foruma pa tako da ne znam ni ja vise neg sto je tu nacrtano i sto ima taj klip...i ima jos pokoja informacija i na ovoj stranici dje se to ima kupiti...
 
Član
e pa ak vec imam zelju da me drotovi kazne izadjem i skinem one dvije plastikice,skinem tablicu i
jedan krug po gradu i to je to :) a mogu te samo zezat ak vide da izvlacis tablicu ODNEKUD :) i onda ti i zaplijene to...
 

IGY

Član
edoze je napisao(la):
e pa ak vec imam zelju da me drotovi kazne izadjem i skinem one dvije plastikice,skinem tablicu i
jedan krug po gradu i to je to :) a mogu te samo zezat ak vide da izvlacis tablicu ODNEKUD :) i onda ti i zaplijene to...

nisu ni oni glupi i ako tako izgledaju

BTW ovo je tako odvratno veliko da nikad ne bi stavio na auto
 
IGY je napisao(la):
nisu ni oni glupi  i ako tako izgledaju

BTW ovo je tako odvratno veliko da nikad ne bi stavio na auto

ne brini se neces stavljat na auto neg ispod auta :lol:

a i btw znam da je nekad bila tema na forumu nesto slicno ovome samo bez izvedbe pa su svi govorili joj da je meni ovo...
 
he he... ali je dobro zaustave te sto nemas tablicu i kad pridje tabla tu.... a ti ga nakrpis kako je corav.....
 
Član
Ideja o zamjeni ili sakrivanju tablica jeste dobra, ali ovo ipak nije neko rijesenje...
 
Član
pa nije ovo napravljeno da vozas bez, pa kad te zaustave da pokazes, nego ako si sranje napravio i neces da im stanes, zacas je samo uvuces i krenes bjezat...e onda problem predstavlja zadnja :D
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
pa nije ovo napravljeno da vozas bez, pa kad te zaustave da pokazes, nego ako si sranje napravio i neces da im stanes, zacas je samo uvuces i krenes bjezat...e onda problem predstavlja zadnja :D

pa kad te ganjaju uvijek ce bit iza tebe,nece drot ic ispred tebe i gledat tablice u retrovizoru:lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top