dzaba - ETKA 7,4 - za pregled djelova VW Audi Seat Skoda

dzaba - ETKA 7,4 - za pregled djelova VW Audi Seat Skoda

ajd javi ako nadjes za 64 bitnu,ja sam sve poskidao i nisam uspio naci free 64,sve su 32,mada i na virtualnoj masini mi nije radila 32-bitna al et :)
upravo skidam malo je teza od ove verzije tj ima 4 parta po 2GB kad testiram stavljam linkove samo skinulo bi brze ali ide na free download pa je brzina ogranicena na 200
 
znaci od ove 64bitne verzije sto sam ja naso nema nista da je covjek instalira moze komotno otic u fabriku i pitat koji je dio :D
nego savijet lakse je instalirat 32bitni sistem vjerujte mi ja ev 4 sata lupam glavom i nista nemre pa nemre al et ko voli experimentisat nek proba :D
 
Član
znaci od ove 64bitne verzije sto sam ja naso nema nista da je covjek instalira moze komotno otic u fabriku i pitat koji je dio :D
nego savijet lakse je instalirat 32bitni sistem vjerujte mi ja ev 4 sata lupam glavom i nista nemre pa nemre al et ko voli experimentisat nek proba :D
sta je reci pa nema nista od toga,ev i ja skinuo pa hocu da je instaliram :)
 
Nezaboravite onaj fazon da vratis datum na kompijuteru svom na 2012 kad trebas uci u program.
ma jok nije u tome fol nego je do same instalacije koje nema fakticki nego sve nesto pravis neki emulator ili slicno nije ISO pa da to instaliras ko covjek nego sve u folderima de ovo tam de ono vam de stavi tu de navedi putanju i te gluposti
 
ma jok nije u tome fol nego je do same instalacije koje nema fakticki nego sve nesto pravis neki emulator ili slicno nije ISO pa da to instaliras ko covjek nego sve u folderima de ovo tam de ono vam de stavi tu de navedi putanju i te gluposti


umesto vraćanja datuma na 2012 ili koju već godinu skinite program RUN AS DATE i preko njega otvarajte Etku. Program je jednostavan kopirajte ga u folder gde je instalirana etka otvorite program podesite datum na 2012 ili koju već.. kreirate prečicu na desktop (staru prečicu izbrisete) a unesete iz etka fajl koji treba program da pokrene. jednostavan je i ja ga koristim. sad skidam etku 64bit pa me zanima jel ima sve jezike ili samo one sto su navedeni
 
Top