Dvomim se!

Dvomim se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zeleni je napisao(la):
Trica je kupljena prije 2 godine. Da ona iz prezentacije :) Fazon je u tome sto zivim u Norveskoj, auta su manje vise duplo skuplja nego bilo gdje drugo u europi.

pa onda je ok...mislio sam da si u BIH
 
Član
pa dobro, ne znam...ima budala sto daju i za dvicu do 6000 (KM, naravno), a za te pare nabavit npr. Clia 10 godina mladjeg...
 
Član
Cudno, ja sam uvijek mislio da su trice u njemackoj hajmo reci besplatne ... cak sam vidio trice i po 500 eura ? :D

A sto se tice alfe, kad bi imao pare uzeo bih, od nedavno sam se zaljubio u alfu i ako bog da planiram uzet jednu :D kad budem imo para :D
 
Član
George je napisao(la):
Felge oz 17, crvena koža, sportska hauba, pragovi, zwei rore, gljiva filter još nekakvih čudesa! sutra će biti kod mene pa ću je fotografirati.
Isti ovakav samo tuniran:

Izbor ti je dobar! Legendarni V6 motor 2.0 turbo. Nisi napisao godište pa cijenu ne bih mogao komentarisati, kao što i nema slike konkretne alfice i dr. podataka. Felge su ok, crvena koža je super. Buni me sportska hauba? Ne razumijem šta bi to trebalo biti. Obrati pažnju da li ima klasični alfin grb naprijed, većina nakon sudara to napravi kao produžetak haube jer je dosta teško naći tu trokutastu maskicu gdje se nalazi alfin znak. Filter gljiva manje više, ostala čudesa ostaje da vidimo.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top