Dvomim se!

Dvomim se!

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako izletila mi jedna super Alfa GTV V6 Turbo super tunirana nema se na nju više šta staviti!
Pa me zanima vaše mišljenje u svezi kupovine. Auto je negdje oko 7000e .
 
Član
nije to puno para po meni, moj drug je prodo 1.8 cabrio 2002 godiste za 13000 extra auto je bila.
 
Član
Felge oz 17, crvena koža, sportska hauba, pragovi, zwei rore, gljiva filter još nekakvih čudesa! sutra će biti kod mene pa ću je fotografirati.
Isti ovakav samo tuniran:
a958_27.JPG

a9bf_27.JPG

b9_24.JPG
 
Član
ma nije to ba puno para, kad pogledas da je itog godista Golf skuplji za par hiljada, a ne dobijes ni upola od toga...jes da je golf diesel, al ipak to je bolje...
 
Član
Dobra su vozila alfe a vidim da je ta zvijer od auta (po motoru) a sigurno ima i opreme kamaru, posto italijani na alfama nisu stedili kad su je opremali.....dobro auto, samo ne znam kaka je za odrzavanje....iskreno ja bi je uzeo, al et sve je stvar ukusa...
 
Član
Nista preostaje samo da je provozam i provjerim!

ja mislim da ima oko 220 PS. to će biti razlika sa mojih 120:lol:
 
Član
Pa krvi ti kakva je trica za 7 eura, mogao si četvorku kupit da sedam jezika govori:icon_eek:
 
Član
Uzimaj tu Alfu meni je Rodjak nedavno zamijenio Golfa 4 i par hiljada za Alfu 147 2.0 T spark i kaze nece je nikad mijenjati!
Ja sam se vozao u njegovoj Alfi ne moze se porediti sa Cetvorkom ali jbg znas onu "Golf je Golf"!
Alfa 147 ga je dosla oko 9.000€ 2002 god sa full opremom,Bez koza,BOSE ozvucenje alu flege one 3 rupe sto imaju - Alfine i jos drama opreme samo se meni ne svidja sto je tiptronic za mene je Manual B..!
 
Član
Trica je kupljena prije 2 godine. Da ona iz prezentacije :) Fazon je u tome sto zivim u Norveskoj, auta su manje vise duplo skuplja nego bilo gdje drugo u europi.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top