Dvoje povrijeđenih u sudaru vatrogasnog i sanitetskog vozila

Dvoje povrijeđenih u sudaru vatrogasnog i sanitetskog vozila

Član
120620094.1_mn.jpg

120620094.2_mn.jpg


http://www.klix.ba/vijesti/crna-hronika/dvoje-povrijedjenih-u-sudaru-vatrogasnog-i-sanitetskog-vozila/120620094

Neki dan se vracam iz Tuzle picim trazitom prema Doboj kad se prodje Irac nzm kako se naselje zove lik radi polukruzno, znaci iz trake za Doboj okrece u traku prema Centru, iz pravca Doboja zaletila se hitna samo ratirka upaljena nit sirene nit sta ovaj lik lagano ulazi u traku, sreca desna strana bila prazna pa se hitna provuca da nije odvalila bi ga bacila bi ga do Tusnja. Nije on hitnu ni skonto kad je put zakrivljen a ovaj sa hitnom se ko sivonja zaletio
 
Legend
nema semafora, ko koga ovdje jebe:icon_question: raskrsnica je uredno regulisana svjetlosnom signalizacijom.
vidio sam ovaj udes, odnosno cuo, jer zivim blizu i nije se cula sirena s obzirom da je preprometna saobracajnica, samo skripa kocnica i udar...
 
Legend
Eto ja sam igrom slucaja pricao sa ljudima iz opstine odmah nakon udesa, ovaj crveni auto je opstinski, a kod nas je na odrzavanju, hitna je prosla kroz crveno, i okolo imaju svjedoci, plus ima i kamera na semaforu
 
Član
vozit hitnu, maricu, vatrogasca bez sirene u tuzli i sarajevu je veliki rizik zbog gustoce saobracaja
 
ne znam koji klinac upali svjetlo a nece sirenu,popali sve i gotovo...a ja sumnjam da je hitna prosla kroz crveno :icon_rolleyes:
 
tvrdoglavi je napisao(la):
ne znam koji klinac upali svjetlo a nece sirenu,popali sve i gotovo...a ja sumnjam da je hitna prosla kroz crveno :icon_rolleyes:

zavisi kakvog pacijenta vozi, zbog nekih pacijenata nije preporucljivo sirenu paliti...mada, naravno, u ovakvih situacijama treba sirena
 
Administrator
Čuj novinara. Neki tamo izjavio da nema semafora, a vidi iza semafora na slici:lol: e svašta :lol:
 
Legend
tvrdoglavi je napisao(la):
ne znam koji klinac upali svjetlo a nece sirenu,popali sve i gotovo...a ja sumnjam da je hitna prosla kroz crveno :icon_rolleyes:

Pa druze kamera ga slikala wtf :)
 
daki je napisao(la):
tvrdoglavi je napisao(la):
ne znam koji klinac upali svjetlo a nece sirenu,popali sve i gotovo...a ja sumnjam da je hitna prosla kroz crveno :icon_rolleyes:

Pa druze kamera ga slikala wtf :)

pogresno si me shvatio,mislio sam reci da je moje misljenje da je hitna prosla kroz crveno :D ;)

a to za sirenu prvi put cujem,a zdravstveni sam radnik,ne mora stalno svirat al u guzvi bi se trebalo upalit :icon_rolleyes:
 
Član
tacno treba bit debil pa napisati ovakav clanak, nema semafora a uslikali ga:lol::lol::lol:

o moj Boze gdje mi zivimo
 
Top