DVD

DVD

Član
Cim prikljucim DVD i restartujem racunar javlja mi da UBACIM ORGINALNI CD OD SISTEMA I DA PRETISNEM ENTER!

ubacim i sve odradim, ali pocne mi obaranje sistema :S

znal ko u cemu bi mogla biti kvaka?
 
Član
Drug spojim DVD u racunar, upalim racunar i izbaci mi poruku DA UBACIM ORGINALNI CD OD SISTEMA I DA STISNEM ENTER!
Ubacim i idem ENTER!
pocinje da mi buta CD i ono standardno pocinje da kao kad zelis oboriti sistem :S
 
Član
nemoj ubacivati nista, sacekaj malo pokrenuce ti windows. ili udji u bios, stavi da ti prvo dize sistem sa hard diska, pa tek onda dole ispod stavi dvd, ili ga nemoj nikako i nece ti izbacivat ;)
 
Sada ti je vjerovatno i zapoceta instalacija sistema, pored tog postojeceg kojeg imas...Uradi ovo sto ti emir rece i trebalo bi biti OK..
 
Član
emir_89 je napisao(la):
nemoj ubacivati nista, sacekaj malo pokrenuce ti windows. ili udji u bios, stavi da ti prvo dize sistem sa hard diska, pa tek onda dole ispod stavi dvd, ili ga nemoj nikako i nece ti izbacivat ;)

Probao sam drug, ali od toga nema efekta nikakvog!

Kako kod da podesim trazi mi opet da ubacim CD od sistema! :S
 
Član
XeNON123 je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
nemoj ubacivati nista, sacekaj malo pokrenuce ti windows. ili udji u bios, stavi da ti prvo dize sistem sa hard diska, pa tek onda dole ispod stavi dvd, ili ga nemoj nikako i nece ti izbacivat ;)

Probao sam drug, ali od toga nema efekta nikakvog!

Kako kod da podesim trazi mi opet da ubacim CD od sistema! :S

jesi li ikada sa tim cd-om dizao bilo gdje sistem i da li si ikada digao sistem bilo gdje ????

""""""pocinje da mi buta CD i ono standardno pocinje da kao kad zelis oboriti sistem :S """""

ovo ti pocinje instalacija sistema ,a ne obaranje sistema :S Ne kontam sta je tebi standardno za obaranje sistema :S
 
Član
Kad ubacis taj cd trebala bi ti se pojaviti crna slika i da pise Press ENTER to boot from CD.

Ako ne pritisnes nista on bi trebao da predje preko toga i nastavi dizati sistem.

Ako nisam pomogao izvinjavam se, bar sam pokusao :) sretno
 
Top