DVD

DVD

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
De fau de - dvd :D:D

[attachment=729]

Dosad smo vidjeli svakakve uređaje za reprodukciju video materijala u automobilu - složenih pop-up primjeraka koji se ugrađuju u središnju konzolu, do zaslona ugrađenih u naslone za glavu prednjih sjedala. No Sun Visor Theater posebno nam se dopao, jer se s lakoćom može ugraditi u svako vozilo.

Naizgled najobičnije sjenilo za sunce u sebi krije CD/DVD player (čita i VCD, MP3, CR-R, CD-RW diskove), te 7-inčni LCD ekran u 16:9 formatu. Za one koji su na put zaboravili ponijeti omiljeni filmski hit, tu je i ugrađeni TV tuner, te je moguće pratiti i televizijski program. Uređaj je opremljen čak i FM odašiljačem, pa se u zvučnim zapisima može uživati i putem običnog radijskog prijamnika u vašem automobilu.

Za sve to, uključujući portove za USB i SD karticu, te odgovarajući daljinski upravljač, valja izdvojiti pišljivih 299.99 dolara. Naravno, prije narudžbe svakako porazgovarajte s vašom boljom polovicom - pitanje je želi li se ona oprostiti od omiljenog sjenila s ugrađenim zrcalom.
 
Legend
gledao sam u nekog svabe u a4 ima 2 ovakva,skroz mi kicavo izgleda(jeftina plastika),ko u kineskom shopu,al KO VOLI NEK IZVOLI :icon_biggrin:

P.S ipak mozda se i varam,da se neko nebi nasao uvrijedjenim
 
Putovanja.ba
Administrator
Ideja je odlicna, sad samo treba to dotjerati i bolji materijal koristit i ljepsi dizajn. Ma sad ce ovo svi da prave.
 
Legend
Fele je napisao(la):
Ideja je odlicna, sad samo treba to dotjerati i bolji materijal koristit i ljepsi dizajn. Ma sad ce ovo svi da prave.

da da,tek je ovo kolko tolko frisko,nee vjerovatno neg 100% da ce jaki brandovi ovo preuzeti,jer po meni uopste nije losa stvar,al eto samo sto sam gledao ovaj,bio je bas prreee kicav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top