dvd pyle

dvd pyle

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
neki dan sam uzeo dvd od clana foruma, e imam jedan problem, dvd radi samo kad dodam kontakt.. dok je cd player koji sam prije imao radio i bez kontakta.. i skuzio sam da na dvd-u ima onaj neki osigurac i haj zamijenim ga i pri mjenjanju istrgnem kablove od njega:D.. dvd radi opet normalno ali samo s kontaktom pa me interesuje kako da nastimam da radi i bez kontakta:icon_question: i kako prikopcati ponovo kuciste osiguraca:D
 
Član
imas zutu zicu to ti je +,crvena je remote,remote spojis direktno na + a ne na kontakt i radice ti ok...... ;)
e sad za osigurac.....koji si tacno sredio :icon_rolleyes: nabavi drugo kuciste i promjeni.....
 
Član
sta je edo, dobro je covjek naveo, samo se mozda lose izrazio, zuta je stalni plus, a crvena "remote" s bosch brave koja "okida" paljenje kasetofona?
 
Član
aj dobro necu pametovat ... jedino si se malo zezno treba crveno govno prikacit na zuto a ne obrnuto ;) ...
 
Član
:D:D:D:D meni je svejdno ili zuto za crveno ili crven za zuto bitno je da radi:cool::cool:

jos me brine sto sam otkinuo zice i kuciste od osiguraca ali sve radi normalno.. :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
 
Član
elmir je napisao(la):
:D:D:D:D meni je svejdno ili zuto za crveno ili crven za zuto bitno je da radi:cool::cool:

jos me brine sto sam otkinuo zice i kuciste od osiguraca ali sve radi normalno.. :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Ako radi normalno, onda ne treba da te brine.. :lol:
 
Član
ErRoR je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:D:D:D:D meni je svejdno ili zuto za crveno ili crven za zuto bitno je da radi:cool::cool:

jos me brine sto sam otkinuo zice i kuciste od osiguraca ali sve radi normalno.. :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Ako radi normalno, onda ne treba da te brine.. :lol:

ok, a de ti meni reci jesu te pisali oni murjaci i sta su pisali jer sam vidio da s te maznuli kod zenjaka neki dan.. crveno ha?
 
Član
elmir je napisao(la):
ErRoR je napisao(la):
elmir je napisao(la):
:D:D:D:D meni je svejdno ili zuto za crveno ili crven za zuto bitno je da radi:cool::cool:

jos me brine sto sam otkinuo zice i kuciste od osiguraca ali sve radi normalno.. :icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:
Ako radi normalno, onda ne treba da te brine.. :lol:

ok, a de ti meni reci jesu te pisali oni murjaci i sta su pisali jer sam vidio da s te maznuli kod zenjaka neki dan.. crveno ha?
Hahah uvatio si me, a? :) A nije crveno nedo bog, vec mal gasnuo da proletim kroz trepuce zeleno i privukao ih zvuk Filtera, a josh nisam bio vezan, pa onda oce i opremu i tako nađu oni uvijek neki razlog da pisu...
 
Član
ma ja na skuteru bio prosao kroz crveno kad je tebe zaj*avao skuzio je murjak al nemoze mi nista.. a znam onog drugog seljacinu nikad mu ja nestajem svakako.. seljak svoje klase.. mislio sam da su te ufatili kroz crveno al et dobro je da nije.. ;)
 
ma kolega prvo probas crvenu na rem.pa ugasis kontakt pa ako neradi onda i zutu isto tako,mene je isto zezalo,ja sam svaki put kada ugasim kontakt ponovo morao zvuk stimati pa mi dosadi i ja uzmem s upaljaca sebi plus jer nisam mogao gore na hu naci.eto:icon_smile:
 
Početnik
dewillrock je napisao(la):
ma kolega prvo probas crvenu na rem.pa ugasis kontakt pa ako neradi onda i zutu isto tako,mene je isto zezalo,ja sam svaki put kada ugasim kontakt ponovo morao zvuk stimati pa mi dosadi i ja uzmem s upaljaca sebi plus jer nisam mogao gore na hu naci.eto:icon_smile:

da si bio vrijedan mogo si sebi provuc kabal sa aku makar4-6 kvadrata .. i nikad nebi imo problem .. :cool: a nije ni lose ovo ako ti je mrsko
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top