DVD player,info???

DVD player,info???

Član
Kolega dobio u autu ovaj dvd medjutim ne ucitava cd,koliko okvirno vrijedi ovako neispravan,isplati li se praviti?







 
Član
kako da se ne isplati, ja sam od prijatelja nosio dvd kod kolege struje, on je zamijenio laser i eno ga dvd bukvalno nov
struja bi to sredio siguran sam:cool:
 
Član
da ne otvaram bezveze novu temu, taman da i ja pitam nekog strucnijeg :)
imam ovaj player, dobio sam ga od jarana, medjutim ne ocitava memory karticu i cd/dvd, stajao na servisu kod jednog lika i on me zavlacio dugo, kao otisao je laser, eto ja sam narucio, doci ce za mjesec, ugl. pola godine bio kod njega (mene huja uhvatila i ja ga uzmem) i sad "prdi" kuci...
slika-16245-2010-01-1262820436-velika.jpg


moze li se napraviti i isplati li se praviti?
 
Član
evo ja sam vam napisao kako je kolega struja napravio dvd mom drugu, zamijenio mu i laser i flet kablove i to za smijesne pare, cujte se s njim i dogovorite se, on bi to mogao sredit da valja
 
Član
frngla je napisao(la):
da ne otvaram bezveze novu temu, taman da i ja pitam nekog strucnijeg :)
imam ovaj player, dobio sam ga od jarana, medjutim ne ocitava memory karticu i cd/dvd, stajao na servisu kod jednog lika i on me zavlacio dugo, kao otisao je laser, eto ja sam narucio, doci ce za mjesec, ugl. pola godine bio kod njega (mene huja uhvatila i ja ga uzmem) i sad "prdi" kuci...
slika-16245-2010-01-1262820436-velika.jpg


moze li se napraviti i isplati li se praviti?

ako ti ne cita usb,nevalja ti elektronika na mehanizmu cd-a,kad ubacis disk ili usb nebitno,izbaci ti samo logo jel tako ...
 
Član
strujaze je napisao(la):
ako ti ne cita usb,nevalja ti elektronika na mehanizmu cd-a,kad ubacis disk ili usb nebitno,izbaci ti samo logo jel tako ...

ne sjecam se tacno, al' cini mi se kao da izbaci "loading" i to je to
 
Početnik
Meni je strujaze jedini uspio dijagnosticirati kvar i popraviti ga iako su drugi govorili da je nemogce rijesiti ga.Preporuke ;)
 
Član
Imate li preporuke za dobar dvd player na amazonu ili ebay-u do nekih 150$ ?

Ja sam gledao ovaj.......

http://www.amazon.com/Power-Acoustik-PTID-8920-Receiver-Touchscreen/dp/B0051GN8SY/ref=sr_1_2?s=car&ie=UTF8&qid=1334916904&sr=1-2


Thanks
 
Top