DVD i HU

DVD i HU

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
ma razumijem,bagre ima svugdje al sad opet rizik je imati i samo auto , sto hocu da kazem,nikad se nezna kad ko moze bilo gdje da ti ukrade i auto kamol dvd,pa jebiga valja uzivati,al opet i paziti
 
Član
enesss je napisao(la):
imam ovakav HU i ja nesto razmisljam o ovakvoj kupovini sad.... preko aux-a kopcas dvd i imas i jedno i drugo,i kako ti se cini HU , ja sam ga kupio prije mjesec dana i bas mi je extra,ja neznam zasto nekima sony kao brand je nula,imao sam svakakvih playera a ovaj mi je bas dobar...

sony nula ko to kaze kazu oni sto su imali serije cdx-s2000 i tome slicne ovi noviji sony kao serija gt po meni su neka sredina ali uvijek ima bolje al cijena sony-a je realna
 
Legend
s2000 serija nevalja to znam,na vecem opterecenju,totalno izoblicenje zvuka,nikako ustelati,a uostalom ne treba meni filharmonijski orkestar u autu,zadovoljan sam,prije ovog imo sam pioneer p3900,razliku neku ne primjecujem...
 
Član
ja sam tog promjenio ko carapa i najbolje mi se pokazao pionner i alpine sada trenutno pionner deh-p5530mp i pokazao se dobro a prije ovog sam imao deh-p9800bt ali mi ga maznuse papci u sred dana
 
Legend
alpine je elita nema sta,al je i masna,sve ima svoje,a maznuse ti radio u p m ,zato i znas da nije nikako tolko fino kad fiesta_boy stavi fino dvd,a nikad neznas ko te prati,joj dje mi zivimo ....:icon_confused:
 
Član
jara plocicu uvijek vadim i nosim sa sobom ali stao pred prodavnicu i ostavio otkljucano auto i normala plocicu da kupim cigare i stade neki golf ja nevidim svoje auto kad za minut golf po gasu ja nista kad izadjoh nema hu majku mu sto neukradose auto vise mi je bilo zao hu sto sam dao 900 KM nego auta
 
Putovanja.ba
Administrator
To ti je sve kad seljak nagrne u grad, sta ce radit nego krasti.
 
Putovanja.ba
Administrator
DVD je zvijer, imao sam priliku da ga vidim, glanc nov, predobar.
 
Legend
xr4iboy je napisao(la):
jara plocicu uvijek  vadim i nosim sa sobom ali stao pred prodavnicu i ostavio otkljucano auto i normala plocicu da kupim cigare i stade neki golf ja nevidim svoje auto kad za minut golf po gasu ja nista kad izadjoh nema hu majku mu sto neukradose auto vise mi je bilo zao hu sto sam dao 900 KM nego auta

steta,al eto nesreca,majku ebali
 

IGY

Član
eh upravo iz tog razloga idem samo tamo gdje auto vidim iz kafica ili slicno, rijetko kad prosetam gradom zbog toga a i kad se setam fino platim parking i ljudi koliko toliko cuvaju mada i to nije sigurno, meni su golfa dosad tri puta obijali, i svaki put me spasio alarm jer sam opet bio koliko toliko blizu, a zadnji put zamalo da ga uhvatim sa prozora sam ga vidio majku mu, i dok ja dole njega nigdje, ali po svu srecu nikad nista nije falilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top