Dvaput pregazio djevojčicu i rekao da je ionako "Ciganče"...

Dvaput pregazio djevojčicu i rekao da je ionako "Ciganče"...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ja idiota eh ovo nisam nigdje vidio. Ma metak u celo je za njega blaga kazna. Nazalost ce dobit mozda dvije ako uopste toliko godina zatvora i to je to:icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad: :icon_mad:

Meni zao zgazenih zivotinja sto vidim po ulicama a kamo li insana da gazim. Svako bice je zasluzilo da zivi i nije bezveze na ovome svijetu.
 
Član
koji debil...:icon_twisted::icon_twisted::icon_twisted:
...jooj sta bih mu sve uradio da je to uradio nekom koga ja znam...nesmijem ni napisati...:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Kakav ba zatvor, pa da zivi do kraja zivota od nasih poreznih obaveza, treba ga na prisilni rad na izgradnju cesta do kraja zivota, da tuca sljunak malim cekicem. Pa nek crkne od gladi/zedji/sunca
 
Početnik
ulica do moje, a od Vas cujem detaljne informacije,nisam bio kod kuce i neznam sta se desilo tacno,taksistu mislim da znam ko je,al ovo je stvarno uzas,sta je kod takvih ljudi u glavi stvarno me zanima :icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad: ,

sto je jos zalosnije ni zakona nema za ovakve kretene i idiote....:icon_mad::icon_mad:

syncro je napisao(la):
Kakav ba zatvor, pa da zivi do kraja zivota od nasih poreznih obaveza, treba ga na prisilni rad na izgradnju cesta do kraja zivota, da tuca sljunak malim cekicem. Pa nek crkne od gladi/zedji/sunca


drug i to u Hercegovinu ga odvest imali bu sta tucat i 200 koljena potomstva

sad me stvarno zanima ko je taj idiot....:icon_question::icon_question:
 
Član
Ovakve tipove poput njega treba sve dovesti ispred vjecne vatre i javno ih povjesati a pred egzekuciju treba pozvati sto vise gradjana da prisustvuju, ili ga poslati u zatvor da mu se seru na facu kao sto se u OZ-u beecher posere onom arijevcu ili cak sta vise naci mu kakvog camugu da ga *ebe da mu bubrege povalja da mu ih ne mogu ni na rendgenu naci :lol: Samo nek se raja stavi u poziciju da je ta curica mogla biti nasa sestra i sta onda ...................
 
Član
$hwabo je napisao(la):
Samo nek se raja stavi u poziciju da je ta curica mogla biti nasa sestra i sta onda ...................

...i onda bih ga isjekao skalpelom i okacio negdje na drvo da ga jastrebovi i ostale zivotinje kidaju pomalo i jedu zivog:icon_mad::icon_mad::icon_mad:
 
Član
Ja bih mu presudio da sam vidio to!!!! Nebih imao milosti za njega. Ja neki dan pokupio pudlicu i polupao branik na kolima, pa mi bilo više žao šteneta nego auta, a kamoli dijete!!!

Takvima treba odrediti doživotni pritvor bez mogućnosti žalbe i pomilovanja. Gdje mi živimo??? Ccc...
 
Član
e ljudi moji gdje mi zivimo,i sta smo prozivili,i kakve su nase kazne,taj jaro vec vozika opet vjerovatno,,

objesit javno,nista vise
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top