Dvaput pregazio djevojčicu i rekao da je ionako "Ciganče"...

Dvaput pregazio djevojčicu i rekao da je ionako "Ciganče"...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Svađa koja se u Zavidovićima u srijedu oko podne dogodila između još nepoznate osobe i jednog od zavidovićkih taksista, zbog, kako saznajemo, ljubavnice, umalo je kobno završila po 11-godišnju Bojanu Stojanović.

Crvena "Fiesta"

Nakon verbalnog duela dvojice "zaljubljenih", nepoznata osoba je uskočila u crvenu Ford Fiestu i velikom brzinom počela bježati od taksiste.

Kako nam je ispričao Bojan Stojanović, Bojanin brat, djevojčica se u tom trenutku sa prijateljicama vraćala iz škole kada je na nju velikom brzinom naletjela crvena Fiesta.

- Vidjevši da djevojčica ustaje, odlučio je završiti posao te ju je vozeći u rikverc još jednom pregazio, vjerovatno želeći riješiti se svjedoka - kaže Bojan.

Incident je ipak vidio veliki broj građana, s obzirom na to da se radi o prilično prometnoj Ulici Narodnog fronta. U blizini je bio i Bojanin otac, koji je videći krvavu kćerku pao u nesvijest. Zaprepaštenje prisutnih nasilnik je dodatno izazvao uzvikujući kroz prozor auta.

Povrede glave

- Viknuo je: "Šta vam je, pa udario sam Ciganče, nema to veze" - priča nam Bojan.

Nekoliko komšija se odmah dalo u potjeru za nasilnikom koji je krenuo prema Žepču. Najbrži je bio Dujo, Bojanin komšija romske nacionalnosti, koji je bio posebno uznemiren zbog morbidne rečenice koju je nasilnik izgovorio.

Uspio ga je sustići i prepriječiti mu put, te je nasilnik morao promijeniti putanju i vratiti se u Zavidoviće, gdje ga je zaustavila lokalna policija.

Bojana je ovom prilikom zadobila povrede glave i nogu, i smještena je u Kantonalnu bolnicu u Zenici.

Policija identifikovala počinioca

- Nezgoda u kojoj je jedan pješak zadobio tjelesne povrede desila se u srijedu oko 12 sati u Zavidovićima. Osoba koja je uzrokovala nezgodu je identificirana i protiv nje će biti pokrenute sve mjere predviđene u takvim slučajevima - kaže Aldina Ahmić, potparol MUP -a ZDK.

" Vidjevši da djevojčica ustaje, odlučio je završiti posao te ju je, vozeći u rikverc, još jednom pregazio, vjerovatno želeći riješiti se svjedoka
 
Član
:icon_cry::icon_cry:
gdje ja zivim majko draga
savjestan covjek bi pozalio kad bi zivotinju udario
cuj cigance:icon_cry:
 
mirza_mali je napisao(la):
" Vidjevši da djevojčica ustaje, odlučio je završiti posao te ju je, vozeći u rikverc, još jednom pregazio, vjerovatno želeći riješiti se svjedoka!"


:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Sve vise mi se svidja arapski nacin rijesavanja problema!
Oni bi ga stavili pod auto vratili mu istom mjerom!

Strasno!
 
Član
a na robiju ga dozivotnu sve mu ***** cu vratio se da je jos jednom pregazi e konja majku mu ****m!!!
 
Član
sta je ovom svijetu vise.... cuj cigance..... heeeeeej zivo bice.... fakat nema kazne... za ovo.. smrt je usluga za njega a zatvor preblag....
 
Član
vwgolfmkII je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
" Vidjevši da djevojčica ustaje, odlučio je završiti posao te ju je, vozeći u rikverc, još jednom pregazio, vjerovatno želeći riješiti se svjedoka!"


:icon_eek::icon_eek::icon_eek:

Sve vise mi se svidja arapski nacin rijesavanja problema!
Oni bi ga stavili pod auto vratili mu istom mjerom!

Strasno!

Jeste....kod njih se to rijesava ili istom mjerom ili glavicu pod sablju...oboje bi bilo savrseno za ovog morona...
 
Član
Ljudi jel ovo moguce da se desilo sato sam sad procitao gore?????:icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek::icon_eek:

zgrozen sam - ovo je zivotinja a ne covjek
 
za nevjerovat, nisu mu sve na broju sigurno, kakvo je to rjesavanje svjedoka a gleda te pola grada.. i jos na kraju uzvikuje kroz prozor.. :icon_confused:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top