Dva zvucnika staviti u vrata??

Dva zvucnika staviti u vrata??

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
BHT Ovisnik
ima u majke xplod 13cm u vratima sto sam kupovao prije nego sam sebi jettu kupio,opet je razlika velika,ionako nazad ima jak woofer i zvucnici,taman dobijes preljep zvuk u autu sa svih strana kao da te okruzuje;)
 
Član
Twister je napisao(la):
Jesam....sve je HANDMADE ...a napravljeno je tako da kad mi dok**ci mogu slobodno da skinem i vratim klasicnu policu...dakle bez ikakvih nepotrebnih busenja i secenja tapacira. Panel je pricvrscen sa 4 srafa, koja su postavljena tako da se rupe na tapaciru ne vide kad se stavi klasicna polica ;)

E jbga to je vesc dobro pravo ;)

CoL3 je napisao(la):
ima u majke xplod 13cm u vratima sto sam kupovao prije nego sam sebi jettu kupio,opet je razlika velika,ionako nazad ima jak woofer i zvucnici,taman dobijes preljep zvuk u autu sa svih strana kao da te okruzuje;)

gledat cu onda da prodam kenwoode i dodam para pa da uzmem u muhe vidio sam imaju neki od 50KM ;)
 
Član
A najednostavnije ti je do otpada i naci orginalne ladice za zvucnike koji dodje na istom mjestu kao tvoja ladica.
Samo u nju ne ide 16cm nego 13cm zvucnik.
14108_379514024588_563264588_3518536_4953603_n.jpg
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
A najednostavnije ti je do otpada i naci orginalne ladice za zvucnike koji dodje na istom mjestu kao tvoja ladica.
Samo u nju ne ide 16cm nego 13cm zvucnik.

Konto sam i to ali sta ce mi onda kada nemam 13cm zvucnike ;)
Trebio bi njih kupiti i ove dvije ladice..Bolje mi je odmah u muhe uzeti Alpine za armaturu i bilo..gledat cu nesto ovig dana da rjesim :D
 
Član
Probao damas ali nemoze veliki zvucnici :icon_confused:

Jel neko zna kako je najbolje stavit i CD-player tj.gurnuti al ida se cincevi ne presaviju stalo mi rad itoga prekida bass:icon_sad: :icon_sad:
 
BHT Ovisnik
meni je samo sony bio normalno upadao,pioneer i alpine vire,ako bas ne mozes ugurati ili ako ti smeta sto ti je pocenta vani kupi u orbiter G ili mozda ima i u megamarkt-u i sl. cinceve sto su zakoseni na jednom kraju,tj. idu pod 90°;)
 
Član
CoL3 je napisao(la):
meni je samo sony bio normalno upadao,pioneer i alpine vire,ako bas ne mozes ugurati ili ako ti smeta sto ti je pocenta vani kupi u orbiter G ili mozda ima i u megamarkt-u i sl. cinceve sto su zakoseni na jednom kraju,tj. idu pod 90°;)

jel citav kabal od gepekta ili samo nastavak na vrhu(kao kod antene sto ima??otic cu sutra odmah u orbitel a prvo u megamarket..;)
 
BHT Ovisnik
takav je citav kabal,vrhovi su ti zakoseni (da nesto kao kod nekih antena)
orbiter ti je dosta jeftini sto se tice kablova od ostalih,ja obicne cinceve od 10m placao oko 2-3 km u orbiteru,a u techno shopu il kako vec tamo prema zaliku su bili oko 10-15km,megamarkt je solidan s cijenama,samo sto nezz dal imaju
 
Član
CoL3 je napisao(la):
takav je citav kabal,vrhovi su ti zakoseni (da nesto kao kod nekih antena)
orbiter ti je dosta jeftini sto se tice kablova od ostalih,ja obicne cinceve od 10m placao oko 2-3 km u orbiteru,a u techno shopu il kako vec tamo prema zaliku su bili oko 10-15km,megamarkt je solidan s cijenama,samo sto nezz dal imaju

Nista idem sutra u orbitel vidjet ida nemaj uslucajn soamo nastavke ako nemaju uzeti citav cinc i provoditi opet..

A nasao sam i neki changer..Valja li to ista preko pojacala i da li mi uopce moze na moj player JVC i changer je JVC ;)
 
Član
moze lock....nemoze mi changer na moj player a cinceve nisam uzeo jer sam prodao zvucnike a napravio sam player nekak da ne prekida :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top