Dva pitanja: 1. u vezi Alertpay, 2. pravno pitanje

Dva pitanja: 1. u vezi Alertpay, 2. pravno pitanje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

BiT

Član
E ovako, ova dva pitanja nemaju veze jedno s drugim, ali da ne pravim bezveze dve teme, neka sve bude u jednom.;)

1. Koristi li neko Alertpay, ako da, imam 25$ na racunu za prebaciti.
Meni odgovara uplata na tekuci ili Pay Pal.

2. E drugo pitanje je u vezi prava. Posto stan ide pod hipoteku, posle procjene, kod nas se sad ide kod notara po pecat, tj. ovjeru.
Problem je sto taj pisljivi udarac pecata kosta oko 300, 400 KM.
Da li se ta ovjera mora raditi u opstini u kojoj se nalazi stan ili moze bilo gde u drzavi?
I da li su i kod vas za to nadlezni ovi lopovi od notara ili se radi u sudu kao prije?
 
Član
vezano za pitanje broj 1.

Ja isto imam account kod njih, i uopšte ga nisam skontao... nit sam mogao pare na njega prebacit, nit išta... više ni pass neznam niti ga mogu resetovati na mail... jednostavno sam rekao sam sebi "sranje od servisa" i kanio se... baš bi volio i ja da čujem odgovor koji je fazon kod njih ako neko zna... jer imam nekih 100tinjak dolara koje mogu samo na alertpay prebacit, pa nebi bilo s goreg :)



pitanje broj 2.

Nemogu ti ovdje pomoć nikako, nemam pojma kako ide, valjda će biti neko ko je već to radio. ;)

pozz.
 
Član
broj 2. radio sam i ja to kod notara, ne znam, mislim da možeš bilo gdje otići nije bitno gdje ti je stan, kuća ili šta već, nisam siguran znači, ali mislim da možeš bilo gdje


ali ne gine ti 4 glave pljunuti

ps: uglavnom moraš kod notara, nema šta drugo, zato su ih i stavili da zgrču pare
 

BiT

Član
zdravo

meni treba ako imas...
Poslao sam ti PM.:cool:

@antrax jel ti imas 100$ kod njih na racunu i trebas isplatiti to? Znam ja dosta o Alertpayu, reci sta te tacno zanima?;)

@Jassmin ma joj rjesio sam drug to, 350 KM me izaslo. Mamu im lopovsku!:icon_mad:
 
Član
BiT je napisao(la):
zdravo

meni treba ako imas...
Poslao sam ti PM.:cool:

@antrax jel ti imas 100$ kod njih na racunu i trebas isplatiti to? Znam ja dosta o Alertpayu, reci sta te tacno zanima?;)

@Jassmin ma joj rjesio sam drug to, 350 KM me izaslo. Mamu im lopovsku!:icon_mad:

Ma jarane neznam šta bih ti rekao haha nisam ih uspio prebacit sa jednog accounta na taj alertpay, a samo kod njih mogu... pa sam zaboravio od njih pas, nemogu ga resetovat... i tako da sam to sve bacio niz rijeku hehe
 
Član
hy

nemogu jos pm pisati tebi BIT. za sad trebami 10 dolara. ali imam jednu pitanju dali mozes ti to meni uopste poslati?
zato pitam da ne bude kasnije da kao nemozes prebaciti ili neznas i na kraju ispada da si me zaj*o. U pm posalji mi sifru i ime za tekuci racun ili neki mobilni broj da uplatim kredit. kako hoces...

pozdrav
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top