Duboki Branici Golf2

Duboki Branici Golf2

Meraba..Derbi bio nidje veze..bakljade izasle iz mode...Da predjem na... Gdje cu u Sarajevu kupiti duboke branike za golf2 i koliko su para. Ili ako neko od clanova prodaje nesto dobro a za male pare :greedy:!!!

Izvinjavam se ako tema vec postoji ili ako sam fulio forum-tek ustao!!
Zivjeli:banghead:
 
Član
Ajd ako nadjes javi i meni koja je cijena .

Kod nas ovamo u Tuzli traze 200 KM za duboke karambolke ( obje )
 
Ajd ako nadjes javi i meni koja je cijena .

Kod nas ovamo u Tuzli traze 200 KM za duboke karambolke ( obje )

NOVI branici u VELAS radnji : Prednji 69.80, zadnji 139.80 (Fabricka crna boja)
Sad imam ponudu za ovaj zadnji branik za 50 km, ovako na slijepo, putem poste..znaci bez gledanja...

branik-br.jpg

branik-br1.jpg


STA MISLITE???
 
Na "danasnjem vaktu" duboke karambolke za Golfa 2 sa zeljeznim nosacima kostaju oko 200-250 KM sto je apsurd naravno za kantu koja je stara 20+ godina. A monitiranje i upasavanje ovih zamjenskih karambolki je krvav posao. Uzmi pa probaj. :)
 
Na "danasnjem vaktu" duboke karambolke za Golfa 2 sa zeljeznim nosacima kostaju oko 200-250 KM sto je apsurd naravno za kantu koja je stara 20+ godina. A monitiranje i upasavanje ovih zamjenskih karambolki je krvav posao. Uzmi pa probaj. :)
U pravu si drug, ali opet je bolje ove kanture malo prefarbati pa upasovati i vozati 2 godine pa prodati u kompletu sa autom, i to sve za 100-injak KM, nego se zavaljivati jos 2-3 stoje..Barem ja tako mislim :sorry:
 
Jeste. Ako si "picajzla" i ako te ne bode u oci razmak izmedju karambolke i maske, na jednoj strani visi na drugoj previse gore onda ti ne bi trebao biti problem. Skrpi nesto, prodaj i kupi sa org. dubokim karambolkama.:D
 
Član
Original je toliko, Velas ovoliko i to ti je to. Sračunaj se ili idi po otpadima i vidi da neko ne zna koliko se kreće cijena pa prođeš jeftinije.
 
Najlakse ti je da kupis odvojeno u odredjenom vremenskom razmaku. Manje ces osjetiti na dzepu a dodje te isto. I onda na proljece ih fino ofarbas. :)
 
Top