DSF - Audi S4 Avant vs BMW 335i Touring - poruka svima na kraju videa

DSF - Audi S4 Avant vs BMW 335i Touring - poruka svima na kraju videa

Član
Ja gledam ovu njegovu emisiju svaki dan NA Motovision TV, sto repsize sto novije! I samo zinem u auta a nemam pojma o cemu prica, tako i ovdje! Na kraju i moram sam da napravim bolji izbor (BMW) jer ne razumijem kojeg hvali! :)
 
Član
BMW karavan...ne bas :)
kada bih imao potrebu za ovakvim autom prvi izbor bi bio audi (bez konkurencije) jer prave najljepse karavane po meni :)
bmw je 'blago' vise sportski sto kupcima ovakvih automobila nije prioritet tak da to nebi razmatrao posebno...
istina to sto je audi 'bolji' kosta 10000 eurica :)
tj. da placas kurve godinu dana bez problema :D
 
Član
Uzeo bi Audi S3, ebes ove velike aute :icon_biggrin:

A od ova dva fakat ne znam, ak bi to vozio u BiH i kao jedini auto, onda Audi definitivno...
 
Član
VR6Boki je napisao(la):
Uzeo bi Audi S3, ebes ove velike aute :icon_biggrin:

A od ova dva fakat ne znam, ak bi to vozio u BiH i kao jedini auto, onda Audi definitivno...
tacno zavidim nekim deckima koji mogu trpiti to prepucavanje da ste malo citali bolje themu preveo sam vam i zakljucak niko ne cita ovog klipa rezultat je 1:1 na kraju predusdna je ljubav prema marki...licno po prvi put ovde uzeo bi audija najlijepse karavane prave
 
Gledao sam ovo na tv-u, inace redovno pratim ove emisije, kao sto neko rece sve tacno prevedono od clana audi_s2.

U ovom slucaju ja bih audija, cast i bmw-u, ali oni koji imaju pogon na sva cetiri sto ovdje nije slucaj, vozio sam BMW 325xi cudo od auta, samo taj model bi bez razmisljanja uzeo, al u ovom slucaju presudan dizajn.
 
Top