Drvo U Premimum Autima

Drvo U Premimum Autima

jest zaljepio sam u golfa mk2 . imam uplanu uradit i onu plastiku sto ide kod ručke za otvaranje vrata .
a ova slika povis nije mi nesto . previse drveta a i nije nesto ljep. pozz
 
Početnik
druze svaka cast za trud ;)
ali ipak ako hoces iole dobru imitaciju tj da koliko toliko slici uzmi crnog furnira ili mozes i obicnog pa ga potopi u dobrooo razrijedjenu crnu boju onda icijeci po obliku i prelakiraj ;) ;)
 
Član
otidji kod dobrog stolara,nek ti zalijepi ono sto je na skolskim klupama,zaboravio sam kako se zove,al dobro je,mozes šarati markerom po njemu a kasnije opereš i sve opet ponovo:D:D
malo šale :D

ma vadi to iz auta ba,a ako neces vaditi bar zastiti dobrim lakom da crvici oni ne izbuse pa i taj belaj:D
 
ovako . bas neki dan pito starog sta bi trebo uradit da dobijem nako tamniju boju . kaze on meni trebas prvo imat kuhani orah , pa onda neke impregnatore i tek onda na kraju sjajni lak .
kod mene je sada zaštićeno nitro lakom .
 
Član
pa1x pro elite je napisao(la):
ovako . bas neki dan pito starog sta bi trebo uradit da dobijem nako tamniju boju . kaze on meni trebas prvo imat kuhani orah , pa onda neke impregnatore i tek onda na kraju sjajni lak .
kod mene je sada zaštićeno nitro lakom .

kupi kvadrat carbon folije za 80 maraka i ne zajebavaj se sa tim drvetom... em je bolje em je ljepse..
 
Top