drugov vw corrado

drugov vw corrado

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
PA DOBRO COA STA TI FURAS OD KANTE,NEMOJ SAMO AUTO MOG DRUGA PA DRUGA,JELI IMAS TI NEKO VOZILO,AKO IMAS PRESTAVI GA,A DRUG NEKA SE SAM PRESTAVLJA,NEMOJ ME POGRESNO RAZUMITI,ALI MISLIM DA TAJ TVOJ PAJDO NAJ BOLJE POZNAJE SVOJE AUTO,I NAJ BOLJE BI BILO IZ PRVE RUKE,DA SE PISE AKO SE IMA STA PISAT.

POZDRAV FRENKIE;)
 
Član
Freinkie-3B meni je covjek rekao da postavim preko svog nicka i ne znam u cemu je problem,a ako te zanima nesto u vezi auta pitaj,ako ne prti u vidu magle i gledaj svoja posla,eto toliko od mene ...pozzzz
 
coa vidim da si me pogresno shvatio,glupo je pricati o tudzem autu,a svoje jos prestavio nisi,ili ga mozda nemas,znas kad bi svako piso o koleginim autima,bio bi forum pun tih tema auto mog kolege,mog komsije,itd. kontas,a sto se tice auta ,auto je ok,ali mislim ipak da svako sam pozna svoj auto naj bolje,i treba sam prestaviti sebe i auto,i nemoj se paliti tako brzo,sto se mene tice pisi o autima i iz komsiluka ,ako administratorima ne smeta ne smeta ni meni


pozdrav careeeeeeee:icon_confused:
 
Član
ima smisla sta covek govori.. glupo je predstavljati sad cijeli komsiluk na netu i njihova auta.. ko hoce nek dodje i nek predstavi.. na kraju krajeva ovo je BH tuning garaza CLANOVA FORUMA
 
Woofer je napisao(la):
ima smisla sta covek govori.. glupo je predstavljati sad cijeli komsiluk na netu i njihova auta.. ko hoce nek dodje i nek predstavi.. na kraju krajeva ovo je BH tuning garaza CLANOVA FORUMA

veliki POTPIS
 
Član
e ovako pod prvo vise sam clan ovog foruma od vas,a ove odgovore nisam ja pisao nego drug cije je auto,eto ako vam ima sta jos nejasno pitajte,a nisam jedini koji je postavljao kolegino auto ili slicno,vase je da prokomentarisete auto a ne da pricate sta ja trebam raditi,ako ima jos nesto nejasno pitajte
 
CoA_987 je napisao(la):
e ovako pod prvo vise sam clan ovog foruma od vas,a ove odgovore nisam ja pisao nego drug cije je auto,eto ako vam ima sta jos nejasno pitajte,a nisam jedini koji je postavljao kolegino auto ili slicno,vase je da prokomentarisete auto a ne da pricate sta ja trebam raditi,ako ima jos nesto nejasno pitajte

care procitaj samo kod bh tuning garaze ispod sta pise,i nista necu vise reci
 
Član
haha pustite covjeka da opise auto kako teba .. ipak on ga vozi vise nego VLASNIK!
Toliko od mene !

p.s. CORADO JE ZVIJER!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top