“Druga djeca neće da se druže sa nama – kažu da smo šugavi”

“Druga djeca neće da se druže sa nama – kažu da smo šugavi”

Član
Little Dragon je napisao(la):
Najgore brate sto su to vecinom borci koji su im svojom borbom ustupili te stolice da oni krmad par sati , nista ne rade i za to im jos masno plate . Nas narod je uzasno glup samo suti i prica bit ce bolje . Treba i nama jedan Vendetta izgleda

Ne treba nama Vendetta ni niko slican ... pa postoji bog ... on ce nas nagraditi kad dodje vrijeme! ;)

Ja ovako nesto kad procitam, zaledi mi se krv u venama. Volio bih pomoci, a ne mogu (pomoc u vidu uplate 10 KM na racun ili poziv humanitarnog broja ne racunam), a s druge strane gledam kako se majmuni bogate kradjom, ubistvima i drugim slicnim radnjama, a prolaze nekaznjeno i od "boga" i od zakona! I to je jedan od razloga (pored naucnih dokaza) zbog kojeg me niko nikad nece ubijediti da bog postoji, jer da postoji i da je toliko dobar i human, ne bi dozvoljavao da se ovakve stvari desavaju ... A tu pricu "doce vrijeme i svi cemo odgovarati" ostavite maloj djeci. Ja, a i niko drugi na svijetu, jos nije vidio opipljiv dokaz koji ce podrzati tu pricu ..

I da se ovo ne bi pretvorilo u politicko/vjersku raspravu, molim da niko ne komentarise moj post, jer odgovarati i dalje komentarisati necu ...
 
Ja cu samo reci kratko Iskusenje , a da se pojavi svi bi bili fini i bojali se ? Ne ide to bas tako . Ajmo brisite off i nek pomogne ko moze i zeli ;)
 
nezzz ali nisam osto baš ravna srca dok ste to pisali jer znam kroz šta ta djeca prolaze jer mi svi u životu prođemo kroz nešto slično.....iskreno volio bih pomoć nekome kome je pomoć stvarno potreba....dok smo išli u školu skupljali smo pare u školi za siromašne...a to je organiziro naš nastavnik vjeronauka i siguran sam da je to išlo na prava vrata i nije mi bilo problem pitat staraca pare za to i još bi od svoga doručka odvojio koju marku da oni dobiju više.....dirnila me je ova priča i potvridla je se moja teorija da su djeca koja imaju sve pohlepna bezobrazna i prije postanu kriminalci od one djece koja "nemaju ništa" ta djeca koja "nemaju ništa" ubiti imaju ono nešto naj vriejdnije a to je srce čisto srce puno ljubavi poštivalja i sigurno su odgojeni kako treba..... :icon_confused:
 
Top