Dropbox molba!

Dropbox molba!

Član
Momci treba mi vasa pomoc, dakle dropbox je vas online HDD i tu spasite slike, video, dokumente, itd. i pristupate istim tim dokumentima sa bilo kojeg mjesta na svijetu uz internet bilo to preko mobitela ili racunara.
Znaci ispod je link na koji trebate kliknuti i registrovati se, zatim taj program skinete na racunar i instalirate, morate ga instalirati a kasnije ga mozete izbrisati ali ovim ja a i onaj ko se registruje dobija dodatnih 500MB(ukupno cete imati 2.5GB, dovoljno za pocetak).
Ovo je najsigurniji site za cuvanje vasih slika, dokumenata itd. nikad vam nece nestati tj. sigurni ce biti do 21og, poslije ne znam :lol:

Mnogo bi mi znacilo da odvojite 3-4 minute da se registrujete, skinete program i instalirate posto hocu da skupim makar 5-10GB jer nemam vise prostora na telefonu pa moram ubaciti na dropbox :D, ukoliko nekom treba gift kartice za amazon od 2$ i 10$ nek mi se javi na PM da skontamo sta, hvala unaprijed, pozz ;)

http://db.tt/BsBT15JZ

FcRNH.png
 
Član
Imaš istu stvar i na googlu zvana gdisk 5gb free, sa kompletnim sync imas app i za telefon, računar, a može i kroz browser...
 
Član
aServis je napisao(la):
Imaš istu stvar i na googlu zvana gdisk 5gb free, sa kompletnim sync imas app i za telefon, računar, a može i kroz browser...

Ovdje sam poceo ubacivati a i uradili su nedavno update pa bih volio skupiti sto vise GB, pogledat cu i gdisk, hvala ti ;)
 
Top