drogba gone crazy

drogba gone crazy

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
navijao sam za barsu, i mislim da je gushiding 300% nadigrao komplet ekipu,sam ! ali opet.. bilo je dosta nepravde i na kraju mi je bilo zao chelsea, ja sam mislio da ce ballack ubit onog sudiju nogama hahahha :D
 
Član
nodiash je napisao(la):
Ma kloc ba...reakcija mu je neotesano seljacka i pristaje mu...prvo i ovi su djaba popusili crveni karton...nidje veze i onda naravno da nije smio vise suditi u korist chelzija...u svakom slucaju uzvratne tekme polufinala su ostale u sjeni sudija...
I naravno MAN UTD:icon_smile:

nije to prvo, prvo je trebo svirat 3 penala za celzi, a nije imo muda da svira, jer je ne drugoj strani bila ciganska ekipa barce, koja sama sebe hvali da igra najljepsi fudbal. ako mi je ono bio najljepsi fudbal, pisam se ja i na fudbal, odo igrat klikera. eh kad je i sam skonto sta je uradio, onda je htio to poravnat, pa dao covjeku crveni, i time zasro jos, i onda jos jedan penal do kraja...

ma ako celzi nije zasluzio da prodje, onda definitivno nije ni barca. neki kazu, branili se, bunker, ovo ono. takvi ocito nisu culi za rijec TAKTIKA. sinosnju utakmicu je celzi perfektno odigro, zabili go na vrijeme, barca bila totalno nemocna, napravili 4-5 cistih prilika, penali, sve u svemu, mislim da je celzi zasluzio prolaz vise od barce...

sad ne preostaje nista drugo, do cekati finale da manco odere ciganske guzove... :cool:

PS. imal ko navigaciju viska da posudi komentatoru, kaze da nikako nije mogo naci messia na terenu, nije se vidio... :D
 
Lako je Celziju biti bolji kad su Eto i Messi bili na klupi , ja ih na terenu nisam vidio :lol:


kako su jadno prosli , al ako Barca bude igrala u finalu onako ebace im Mancho dalje od majke :D

opasiniji po gol Chelsea je bio Henry sa tribine nego Eto i Messi xD
 
bilo je pogrešnih sudijskih odluka u obadvije utakmice
i fc bunker i barsa su u nekim situacijama oštećeni,
ali činjenica je da bi bilo sramota ponovo gledati dosadne
engleze koji se sve više i više okreću defanzivnom fudbalu.
drogba je još jednom potvrdio svoj primitivizam, a da se
ne vraćam na prošlo finale kad je nokautirao vidića.
činjenica je da je barsa u zadnjih mjesec dana odigrala
8 utakmica veoma važnih i uspjela nešto da dostigne, a
za čelzi se to i ne bi reklo, ako uspiju kup osvojit biće dobro
bar će se nečim imat hvalit.
bar 90% ljudi koji prate fudbal će se složit da ove godine barsa
igra najatraktivniji fudbal na svijetu i zbog toga su zaslužili da
igraju finale.
 
Član
ma kakva barcelona ... daj bolan seljaci obicni ...

Sta de recite da nije chelsea trebao dobiti penal, dva penala ejjjjjjjjj... da sam bio na drogbinom mjestu ubio bio onog sudiju majkemi.....

svaka cast barceloni za 100 postignutih golova u spanskoj ligi ... al trebo je celzi u finale i da se osveti mancesteru ...




CHELSEA 4LIVE
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
bilo je pogrešnih sudijskih odluka u obadvije utakmice
i fc bunker i barsa su u nekim situacijama oštećeni,
ali činjenica je da bi bilo sramota ponovo gledati dosadne
engleze koji se sve više i više okreću defanzivnom fudbalu.
drogba je još jednom potvrdio svoj primitivizam, a da se
ne vraćam na prošlo finale kad je nokautirao vidića.
činjenica je da je barsa u zadnjih mjesec dana odigrala
8 utakmica veoma važnih i uspjela nešto da dostigne, a
za čelzi se to i ne bi reklo, ako uspiju kup osvojit biće dobro
bar će se nečim imat hvalit.
bar 90% ljudi koji prate fudbal će se složit da ove godine barsa
igra najatraktivniji fudbal na svijetu i zbog toga su zaslužili da
igraju finale.

englezi igraju defanzivni fudbal? ako imas pistolj gdje pri ruci ubij se sam... samo se nemoj vise provaljivati.... najatraktivnija liga daleko... ti je engleska... ostale joj ne mogu ni primirisati... a ti se zaludjuj svojim idejama da englezi igraju defanzivno.... nesto sasvim drugo je bio FCchelsea u 1/2.... hehehe... ovo moram prekopirati pa ljudima pokazati kako se neko zna provaliti...
 
Član
fc bunker :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:


a sto se tice engleska liga je daleko najjaca ....

sta ces ti od talijanske lige ,stele utakmice , ma nijedna liga nemoze nista engleskoj ....

eno stavili su grupu na fb ... sta uraditi sa onim sudijom , istuci ga , ubiti i tako dalje :lol::lol:
 
jest engleska najjača liga , ali se njihov način igre zasniva na odbrani i fizičkoj pripremljenosti
dok se u španskoj ligi puno više cjeni tehnička podkovanost a ne sirova snaga,
jedini izuzetak je arsenal koji igra slično kao barsa.
a man.utd je stigo u finale na kontranapade i greške protivnika,
man se prošle godine toliko branio protiv barse da nije u 2 utakmice uspio preći 60% posjeda
lopte, a i čelzi je tu negdje bio,
ali ne ne igraju englezi defanzivno to se samo čini. ako posjed lopte od 30% na svom terenu nije defanzivan fudbal onda ne znam šta je
u prvoj utakmici čelzi je igro 90% utakmice sa 10 igrača iza lopte, nije ni u drugoj utakmici bila velika
razlika zabili go na grešku odbrane i onda bunker, i kad je abidal dobio crveni usrani hidink nije smio poslat igrače u napad, mnogi se pitaju ZAŠTO ,odgovor jednostavan defense,defense only defense.
NE RAZUMIJEM GDJE JE TA VELIČINA ČELZIJA, DA NIJE MOŽDA U OSVOJENIM TITULAMA ILI ?
NIKAD NIŠTA NISU OSVOJILI A LIGU ŠAMPIONA NEĆE NIKAD.
Ferguson je jednom dobro rekao- da nekim ekipama nedostaje iskustvo osvajanja većih takmičenja
od nacionalne lige
 
Član
zasniva se na odbrani i fizickoj pripremljenosti... cccc fakat ovo moram istampati i pokazati kako se ljudi provaljuju...
 
bulex je napisao(la):
zasniva se na odbrani i fizickoj pripremljenosti... cccc fakat ovo moram istampati i pokazati kako se ljudi provaljuju...

vidi se da se ne razumiješ u fudbal, ali razumljivo je da ti je krivo što je čelzi ispao
STATISTIKA NE LAŽE;
ETTO,MESSI I HENRY U ŠP.LIGI DALI 69 GOLOVA, A ČELZIJEVA KOMPLET EKIPA U PREMIER LIGI DALA SAMO 59 GOLOVA, DOK JE MAN.UTD DAO
63 GOLA.
1: U ŠPANSKOJ LIGI U 34 KOLA POSTIGNUTO 1001 GOL
2: U ENGLESKOJ U 36 KOLA --------------- 883 GOLA
3; U ITALIJI ---- U 34 KOLA --------------- 863 GOLA
4: U NJEMAČKOJ-U 31 KOLO---------------- 799 GOLOVA

U LIGI ŠAMPIONA;
1; BARSA DALA ---------------30 ---PRIMILA 13 GOLOVA
2;CHELZI DAO SAMO ----------20 ---PRIMIO SAMO 8
3; MANCHESTER DAO MIZERNIH 18--- PRIMIO SAMO 6

VOLIO BIH DA MI BULEX KAŽE O KAKVOJ "ATRAKTIVNOSTI"
USRANIH ENGLEZA ON PRIČA, MOŽDA JE DJECI ZANIMLJIVO GLED
ATI VALJANJA I PRENEMAGANJA RONALDA I DROGBE, BOLJE REĆI SIMULIRANJA PO TERENU
TUŽNA ISTINA ISTO TAKO TUŽNOG IGRAČA (DROGBE) JE, DA GA JE YAYA TOURE STRPO U MALI DŽEP, PA JE ONDA NEMOĆAN DA NEŠTO KONKRETNO NAPRAVI KONSTANTNO ZA SVAKI I NAJMANJI KONTAKT TRAŽIO PENAL... ŽALOSNO.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top