driveri za graficku - pomoc

driveri za graficku - pomoc

Član
eh ovako, trebaju mi jaranu driveri za graficku geforce fx5200 za Win7. Win je sam kao instalirao neke drivere, al nije to to, jer ne moze ni jedna igrica. Kod mene je isti fazon, samo sto ja ne igram igrice, pa mi ne smeta :D

znaci, postoji li driver za tu graficku za win7?? nesto sam citao da je moguce instalirat Vistine drivere i tamo postavit da je kompatibilno sa vistom, ovako kao na slici. ali sam takodje citao da se zna desit onaj "plavi ekran" pa nisam siguran da li da mu pokusavam na taj nacin...

2uyko5c.jpg
 
mislim da ta grafa nece moci fino na win 7, preslaba, dx9,,,, za igrice, jedino fora kao gore sto si naveo, i da pokusa svaku igricu pokretati kao kompatibilnu sa xp sp3 (ona opcija u win 7 compatbility...)

A ako postoji driver, onda mora biti na nVidiinom sajtu i tacka....
 

MTR

Član
http://www.nvidia.com/object/winxp_175.19_whql.html
http://www.nvidia.com/object/winvista_x86_96.85_2.html
 
Član
Sahman_Turbe je napisao(la):
www.google.ba
:D googlaj malo naci ces 100% :D

veoma pametan savjet, mislis da nisam probao??

zen3dom je napisao(la):
mislim da ta grafa nece moci fino na win 7, preslaba, dx9,,,, za igrice, jedino fora kao gore sto si naveo, i da pokusa svaku igricu pokretati kao kompatibilnu sa xp sp3 (ona opcija u win 7 compatbility...)

A ako postoji driver, onda mora biti na nVidiinom sajtu i tacka....

gledao sam prvo na njihovom sajtu, ali nema. postoje jedino za XP i vistu, tj ovo sto je i MTR postavio, a da se igram sa tim vistinim driverima, nezz... citao sam da nekima uspijeva, a nekima se pojavljuje onaj plavi ekran. vala mrsko mi se zajebavat oko toga...
 
Član
druze ..ne znam oce li ti pomoc...i meni je to isto bio problem kad sam prvi put inst. win 7...doduse kod mene je nvidio 8500 gt..i nisam mogao driver da nadjem za 7...i trazio tamo vamo..kao i za ostale drivere..i nadjem da su svi driveri od viste ..kompatibilni sa 7.om..i tako sam napravio i za printer...grafu,zvucnu...sve... pokusaj =)
 
Član
mah, da je moj komp pokusao bih, ali sta ako se bude pojavljivao onaj "plavi prozor", onda mi se ponovo valja peglat da mu popravljam :D ne pada mi na pamet... :D
 
Top