Drift Sarajevo ??

Drift Sarajevo ??

Član
Aha, na onaj polukruzni misli, znam da je pod kljucem i da je gore BAGS, sad jel njihovo vlasnistvo ili oni gore samo iznajmljuju objekat, ne znam.
 
Član
Hvala na infu, izgleda da nema mjesta za driftanje osim stup-a.Ako mislis da ne mogu driftat sa 2.0d (cipovan) ili nisi vozio bmw ili nisi vidio bmw naravno da nece biti isto kao 3.0 ali mozes. Bujrum
 
nije to do toga jel se moze , nego sto ces limuzinu sa dizelskim motorom sa tim poduhvatima da devastiras , ocigledno ne znas koliko je drift skup sport da krenemo samo od guma a da ne govorim sta se desava sa autom dok ide bocno po podlozi koja bas i nije pozeljna za slide bocno. Ja bi ti predlozio da uzmes neku BMW kockicu pa s njom to radis jer ces bezveze da unistis svoj auto.
 
Član
Stavi kakve uske gume nazad, 175 il uze i to zimske ako bude toplo vrijeme i onda mozda i mognes sta :D

Tamo kod Energoinvesta je poprilicno grub asvalt :)
 
Zasto ne bi mogao driftat sa cipanim 320d,bar po parkingu?Taj bmw ima dosta kratke brzine,pa moze u 2 radit sta hoce :)
 
Član
poenta prijatelju,dje zvuk,obrtaji,pa i kad zabacis tu kramu,ne znas jel dim iz auspuha ili iz guma,a a ne ide to dvoje nikako...
 
Član
Za drift treba jos malo konjica, mojne se ljutis. Meni i mojih 200 malo za drift, jest da auto nije pravljen za to, moze on, alu nije to to.
 
Pa ne bavi se covjek profesionalno driftom da mu treba 600ks i taj zvuk ...
@OggyBoy
Nije sve ks,dosta je i do raspodjele obrtnog momenta,sto nize to bolje za drift :D.Ako je fl ima 150 ks+chip znaci oko 170-180,a i laksi je (valjda) od te tvoje "konzerve",i to nesto znaci.
 
Top