Drift na VW nacin :D

Drift na VW nacin :D

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Početnik
:lol::lol::lol::lol::lol:

ni ovo nije smijesno vw-ovcima....garant..:lol::lol::lol:

sto je zanimljivo rucna radi na Golfu...:icon_rolleyes:


a lik je kralj..dobro ga zadrifta...:lol::lol::lol::lol:
 
vw-ovcima jeste smijesno al sva sreca pa nije bio FIAT jer da je on ovako sastavio izvalio bi zadnji most citav i pitanje je da li bi uletio sa rucnom jer mozda mu ne radi :)
 
Početnik
Schumacher je napisao(la):
vw-ovcima jeste smijesno al sva sreca pa nije bio FIAT jer da je on ovako sastavio izvalio bi zadnji most citav i pitanje je da li bi uletio sa rucnom jer mozda mu ne radi :)


zato me i iznenadilo da je ovo uspio uradit kad 90% golfova ne radi rucna...:lol::lol::lol::lol:

a mozda mu tocak zablokirao..:D

:lol::lol::lol:
 
BHT Ovisnik
evo ga ko' ja s kađom,samo sreca ja se zaustavio tik prije ograde:lol::lol:

a sta je u ovome golfi
<object width="425" height="344"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/LZwRZyv7t4o&hl=en&fs=1&"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/LZwRZyv7t4o&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344"></embed></object>
 
Član
u tom golfi je turbo dizel i dobra rucna:D
bar po onom crnom dimu iza
i ovo ti moze skoro svaki golf,ako nije 1,6d sa 40kW:D
zategnes rucnu,namotas puni i gas,palit ce svaki gume:cool:
 
Član
pa okrece se ukrug,i pali lijevi tocak,sto je i logicno,jer je tocak tada malo podignut:icon_smile:
smotaj sa svakim autom puni,ovim slabijim,i probaj ostavit spuru,i samo ce jedan tocak ostavit,taj unutrasnji;)
a mozda je u ovom i neki jaci motor,po dimu mi izgleda da je dizel
 
Član
vi se salite jelda? jeste vi ikad probali tu rucnu o kojoj pricate? :D

frajer je poturio neke plasticne plate, posluzavnike, pod zadnje tockove, pogledajte malo bolje, inace nema boga da bi se auto onako ponasalo da da nije 4wd.....fizika je cudo :)

da povuces rucnu, i namotas puni te slajdras, vrtio bi se u mjestu isto, ali pravio bi krug oko zadnjih, a ne prednjih tockova....
 
BHT Ovisnik
e da plate to sam skroz zaboravio:lol:
prosle godine je tako ovaj jedan prijatelj sa pandom obicnom na igralistu,samo smo mi stavljali laminat ispod zadnjih tockova,povuko rucnu i goni:cool: ludnica
 
Član
vidi fakat triza:lol:
ja nisam ni gledao bas klip,samo malo,tanak mi promet,al nisam skuzio da se okrece oko prednjih:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top