Drag racing free game for Ios & Android

Drag racing free game for Ios & Android

Član
Igra li iko od Vas drag racing game na telefonu ?

trenutno ima preko 40 miliona igraca, pravo je zarazna igrica :D
link na appstore
http://itunes.apple.com/us/app/drag-racing-free/id470867961?mt=8
 
Član
Igrao je ja i izbrisao je brzo jer dosta zavisis od onih bodova a nisam ih mogao skupit :lol:
 
Član
Reputation points dobijes najvise u pro league online, ja sad na lvl 7 za pobjedu dobijem 37 za drugo mjesto 30 trece 25 itd itd. za sat igranja na lvl 7 zaradim oko 1 milon dolaza i 3-4k RP zavisno od rankinga

meni je strasno zarazna jer ima milion podesavanja, samo kad udjes u podesavanje mjenjaca ima da osjedis dok sve skontas :D
 
Član
GaRGa je napisao(la):
Reputation points dobijes najvise u pro league online, ja sad na lvl 7 za pobjedu dobijem 37 za drugo mjesto 30 trece 25 itd itd. za sat igranja na lvl 7 zaradim oko 1 milon dolaza i 3-4k RP zavisno od rankinga

meni je strasno zarazna jer ima milion podesavanja, samo kad udjes u podesavanje mjenjaca ima da osjedis dok sve skontas :D

Pa ko je igrao nitto legends zna nastelovat mjenjac :lol:
 
Član
Ja sam stigao na lvl 9 i obrisao, smorila me :) A jeste zarazna na pocetku, 3 dana je nisam gasio ...
 
Legend
je li igrate sa ovim autom od pocetka ili uzimate neko drugo ? :D
da se ne zeznem xD

ajmo neke fazone prospite :D
 
Član
imas za svaki lelev najbolje auto, pogledaj pod "world records" za svaki level sta drzi rekord i samo ta auta kupujes
u pocetku je jeftino tunirat auta kasnije na lvl 7+ postaje skup sport :)

ja sam vec jednom bio nagurao lvl 10 do kraja al sam morao ponvo iz pocetka kad sam updatovao sotware na telefonu, sad sam taman zavrsio napucavanje lvl 9 auta i skupljam pare za henessey venom :)
 
Član
GaRGa je napisao(la):
imas za svaki lelev najbolje auto, pogledaj pod "world records" za svaki level sta drzi rekord i samo ta auta kupujes
u pocetku je jeftino tunirat auta kasnije na lvl 7+ postaje skup sport :)

ja sam vec jednom bio nagurao lvl 10 do kraja al sam morao ponvo iz pocetka kad sam updatovao sotware na telefonu, sad sam taman zavrsio napucavanje lvl 9 auta i skupljam pare za henessey venom :)

ja prelazim na lev. 8
 
Član
George je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
imas za svaki lelev najbolje auto, pogledaj pod "world records" za svaki level sta drzi rekord i samo ta auta kupujes
u pocetku je jeftino tunirat auta kasnije na lvl 7+ postaje skup sport :)

ja sam vec jednom bio nagurao lvl 10 do kraja al sam morao ponvo iz pocetka kad sam updatovao sotware na telefonu, sad sam taman zavrsio napucavanje lvl 9 auta i skupljam pare za henessey venom :)

ja prelazim na lev. 8

na lvl 8 za 1/2 milje sam napucavao Zondu R
 
Legend
moze samo jedno pitanje
patim se na lvl 2, ne mogu da predjem bosa
pokusavao sam ustimat mjenjac, medjutim cirkus :D
moze malo pojasnjenje, je li stavljate krace ili duze brzine, nema mi logike ovo :D
 
Član
imas ovdje osnovne setupe za vecinu kola, dovoljni su da pobjedis bossove na svakom levelu

http://apk2go.yolasite.com/dragracing.php
 
Top