Dostava van drzave

Dostava van drzave

Dakle, trebao bi dostaviti maglenku u Hrvatsku, tacnije u Slavonski brod... eh sad, kako, sta ko dostavlja... koga da kontaktiram da mi to dostavi i koliko kosta dostava... tezina je mizerna
 
Član
busem druze, vozacu nabacis cvaju i sve super
ja sam narucio objektiv iz Zagreba, dao 20KM vozaču, vozač ponio lovu iz Zenice u koverti, a iz ZG objektiv, sve u najboljem redu
Jelinak je bio prevoznik, ne znam voze li za Hercegovinu;)
 
edoze je napisao(la):
busem druze, vozacu nabacis cvaju i sve super
ja sam narucio objektiv iz Zagreba, dao 20KM vozaču, vozač ponio lovu iz Zenice u koverti, a iz ZG objektiv, sve u najboljem redu
Jelinak je bio prevoznik, ne znam voze li za Hercegovinu;)

vidis, to sa busem nije losa ideja, to mi nije naum palo... samo neznam da li ima autobuska linija kroz hercegovinu... to cu morati momka pitati da povjeri... ako nebude nista od te varijante, kako onda za brzu postu... ko dostavlja van drzave i po kojim cijenama :icon_question:
 
Član
Prije koju godinu iz Varaždina mi je kolega poslao instrument tablu s obrtajima kao i konzolu koja dođe kod mjenjača po vozaču kamiona. Ja vozaču dao iznos koji smo dogovorili kolega i ja, momak u Varaždinu upakovao sve fino u paket i kad je vozač bio na utovaru da novac kolegi a preuzme paket koji je donio meni u Sarajevo.
Mada ja sam poznavao vozača pa mi je to bilo lako za organizovati ali eto ako i ti znaš koga da vozi možeš i tako riješiti prevoz.
 
Član
Ja sam neku sitnicu pokušao poslati poštom, ali nisam mogao. Nazovi Globtour, oni obilaze sva sela u BiH i RH i prevoze sve živo i neživo. Rado će ti to povest, jer od toga oni žive.
 
Član
probaj sa dhl najsigurniji su a racunace ti carinu na taj proizvod koliko neznam al nazovi dhl il ove dostavljacke kuce samo izbjegni cityexpres sa njima uvjek neki problem
 
Član
Vidi druze ako ti ja mogu kako pomoci oko tog paketa, da posaljes na moju adresu pa da taj iz sl broda pokupi kod mene paket, ako hoce ili nesto slicno, mada msl da ti je najbolje da to posaljes busom, najmanje zajebancije. pozZ
 
Član
posalji je za bosanski brod umjesto adrese stavi poste restante i ime kome saljes i nek taj predje granicu i pokupi to u nasoj posti to ti je najlakse
 
Član
Veoma je skupo brzom poštom slati preko granice...jer sve to ide kroz špediciju, tj. zvaničan izvoz i uvoz...
Hvataj se kakvog šofera autobusa ili kamiona ili nekoga ko ide u tom pravcu...najjeftinije i najjednostavnije.
 
BHT Ovisnik
uradi ovako kako ti je sreto rekao ili busom,imas ja mislim svakodnevnom iz Hercegovine za SB;)
 
Globtour ima autobusku liniju svaki dan iz Konjica za Zagreb preko Sarajeva-Bosanski Brod-Slavonski Brod-Zagreb tako da cu po busu poslati... jednostavnije i jeftinije nemoze... hvala vam svima na korisnim savjetima ;)
 
Top