Doslo Vrijeme odlaska

Doslo Vrijeme odlaska

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Eh ovako raja veoma mi je drago sto sam vas upoznao ali mora se dalje zao mi je sto necu biti na metovima ali sta se moze.

Ovako ja 2 marta u 7:00 imam let za Seattle U.S.A idem preko Munchena pa onda u Washington D.C. pa onda Seattle.. Povratna karta je za 16 Decembar ove godine pa cemo se vidjeti uskoro..

Ovako da kazem tamo idem na Highline Community College smjer Computer Science (kopjuterske nauke) + raditi cu sa Amidzicem tj kupovati auta na Aukcijam Slagati prodavati pa cu stavljati slike na forum sta sam kako kakva su auta u S.A.D i tako te sitnice..

Pozdrav za sve pamticete me po koroziji a vidjecemo sta ce biti u skoroj buducnosti nabavicemo nesto bolje jace ljepse novije ..

Opet pozdrav i dok se vratim dabogda svi imali kakve masinke pod haubom i isli na Street Style ..

See Ya

P.S. Bicu aktivan na forumu koliko mognem
 
Član
eh da ode nam i ti steta al opet mi je drago makar ces zaraditi i kupiti a ima cu i ja koristi naravno neki mustang heheheh ma moze i focus hehe naravno full
 
Administrator
sretno legendo i cuvaj se a meni si duzan onu CRNKINJU pa postavi video...hehehehe:)
 
Legend
sretan ti put i nek ti je sa srecom zivot u USA,cuvaj se i kupi CHARGERA hahahaha sala mala,a nemoj zaboraviti na forum :)
 
Putovanja.ba
Administrator
Drug sretno ti i cuvaj se, neces biti sa nama fizicki na okupima al ces tu biti sa nama u nasim mislima ;), javi nam se kad mognes i budi dobar, nedaj Amerima da te sikiraju, kad dodjes tamo opsuj im majku jednom za mene.
 
Član
Sretno druze i sve najbolje, da sto bolje uspijes tamo..
P.S. Dok se malo uhodas posalji mi jedan NOS ili NX FedEX-om :icon_biggrin:
 
Član
edo_16v je napisao(la):
Sretno druze i sve najbolje, da sto bolje uspijes tamo..
P.S. Dok se malo uhodas posalji mi jedan NOS ili NX FedEX-om :icon_biggrin:

nema frke samo da ja dodjem tamo pa cemo vidjeti sta i kako
 
Član
Sretan put i sretan boravak u SAD. Od moje zene je familija u Seattlu, ja nisam jos bio tamo ali nadam se da cu i ja jednom preko bare. :icon_biggrin:
 
Član
speed je napisao(la):
Sretan put i sretan boravak u SAD. Od moje zene je familija u Seattlu, ja nisam jos bio tamo ali nadam se da cu i ja jednom preko bare. :icon_biggrin:

Docice vrijeme i za to valjda nekad u skoroj buducnosti
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top