doslo doba da se novo auto proba

doslo doba da se novo auto proba

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od ovih svih imam jedino iskustva sa Volvo-m 850 i to bas taj 2.0T, koji ide odlicno, nevjerovatno da tako ide a tako tezak auto.Udobnost i osjecaj voznje su VRH!!! Takodjer drzanje na cesti je odlicno, jos ako naletis na AWD, prosto bude prilijepljen za cestu. Sto se tice odrzavanja ne kupuj ga ako nemas dobru platu, mislim mozes jer se i ne kvari puno, ali npr. pumpa goriva je oko 300KM, set prednjih Zimmerman diskova 160KM itd.(ovo su sve cijene novih dijelova). Fakticki mijenjani su samo potrosni dijelovi, dok vecih kvarova nije ni bilo. Neko je spomenuo potrosnju, da je velika, to sve zavisi, kakav si vozac uglavnom trosi od nekih 8.5l do 14l. Mislim to je odlicno auto ali moras paziti kakvog ces uzeti, ako uzmes auto koje je preslo puno, koje nije odrzavano itd. kvarit ce se koje god da je marke...
 
Član
samo sam procitao sta si napisao nisam tjeo citati nista dole od drugih savjete ali ja bi ti preporucio mazdu 323 F.. jaran je imao 323 onu obicnu kako bi rekao 93 god ja mislim 1.6 16V auto nenormalno brzo islo..start,zvuk bio boli glava.. japanac je japanac..sto japanacnapravi malo ko moze;)

auuuu mazda 2.0 V6 nisam vidio:icon_biggrin: pa to mi ja iste sekunde uzeo.. nisam upucen kako se krece sa cijenom? ova od druga obicna ona 323 je stvarno utegnuta bila nenormalno ja nisam imao vozacke vozio je kao na relly-u.. i to samo motor 1.6 16V ja mislim to je nekih 90-100ks bilo nesjecam se jer mu je policija uzela nije regularna bila:icon_sad::lol::lol: trkali se sa kadetom 1.8 nista nam nije mogao i kadet lupi u jedan branik na cesti i tocak mu otpadne.. zvali slep sluzbu(jaran nam isto bio taj u kadetu) i dodje policija i uzme nam mazdu:icon_sad::icon_cry: skroz mi je zao bilo ali necu da vise pricam o tome da nebi doslo do koga netreba jer je to nasa tajna.. sad se jaran po sudu u sarajevu tamo vuca jer ga terete nesto neam pojma ali bice rijeseno sve jer on nije kriv i on je kupio takvo auto(nije znao da je neregularno);)
 
Član
2 freek nije GDI, Gdi je 1.8 125ks

a sad i Carisma je za tuning veoma zahvalna
Ako se uzme u obzir da ima identičan prednji koš kao i Volvo S40,u biti cijelu platformu, motori iz Volva idu nutra bez problema,po meni favorit za SWAP bi bio onaj T4 sa 200ks,a onda i kočnice sa istog modela mogu na nju.
Od ponuđenih je daleko najmanji potrošač,registracija je najmanja,najjeftinije održavanje,netraži puno samo redoviti servisi i gas,najmlađi od ponuđenih...


 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top