Dosla ja :P

Dosla ja :P

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Valjda je red se predstaviti. :icon_biggrin:
Zovem Ajdina, mada me svi znaju kao Dina.
Imam 20 godina, iz Sarajeva sam.
Trenutno vozim samo auta koja su mi "na ruku", iz firme, ocevo i tak.:icon_redface:
Radim u AUTO Mediji, time i AUTO Clubu, koji organizuju Street Race Cup. Vecinu od vas vec poznajem, sa trki i ostalih foruma, stoga pozdrav svima vama a i onima koje neznam.;)

Ako imate dodatnih pitanja, slobodno pitajte. Mozete mi se obratiti i za sve vezano za SR (prijave,savjeti,prijedlozi,kritike) ili bilo sta sto je u vezi nase firme.;);)

Et, pozz:icon_exclaim::cool:
 
Član
DD i ostani aktivna.

moze li odmah jedna kritika, a to je placanje ulaznica za takmicare u iznosu od 5KM. na takmicenjima je bilo dovoljno gledaoca tako da svako uzimanje para od takmicara nije posteno. plati se prijava i uredu. Kao gledaoc uvijek sam placao, ali kad dodjem kao takmicar ne bi trebalo da ista placam osim prijave.

pozdrav jos jednom i dobro dosla
 
Član
Da, sve ja to znam, al uzmi u obzir da je i prijava sa 50km pala na 1km (ne zbog nas vec zbog vas)....hm...stoga te ukupan trosak izadje 6km sto je opet manje nego na svim ostalim takmicenjima :)
Al ok, zamjerka ce se iznijeti cijeloj organizaciji te će se sigurno ispraviti, no frx ;)
 
pozdrav dobro došla moje osobno mišljenje je da to naplaćivanje ulaza od 5 km i gledaocima i takmičarima nije puno baš kao što dina kaže prije je bilo 50 km prijava onda se nitko nije žalio a sada kad je sve skupa 6 svi se žale za mene osobno je tih 6 km sića pa sad.... i mislim da je to ok sa strane organizacije (sorry na of)
 
Član
dobro nam dosla
i nadjite kakve jace sponzore i ovaj Street race dignite na neki veci nivo...makar novcane nagrade da budu nesto...da ljudima date motiva da napucavaju auta....ove sad nagrade su smijesne ali eto za ubuduce dobro bi bilo kad bi se to malo promjenilo
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top