Dolazi novi Audi A2

Dolazi novi Audi A2

_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A sta je kriticara na ovom forumu, sto se ne zaposlite u kakvim auto industrijama kad ste vec tako pametni! Pa kako ne shvatate da tehnologija napreduje iz dana u dan, veoma ubrznao, i samim tim se sve vise razvijaju novi modeli, ubacuje nova tehnologija i ostala sranja! Sve to je samo zbog konkurencije, napravi mercedes cls, pa vw passat cc pa audi a7 pa porsche panameru, pa mislim i lud vidi da je sve to isto sranje drugo pakovanje! I zato svi ti gigatni prave sto vise razlicitih modela da pokriju sve ssegmente i klase! Al eto jedan bosnjo nadje se i kaze glupa a klasa, r klasa, ili ovde sto popljuvase audija! Mislim ne kontam vas nikako ali ne bitno! Pa na razvijanju ovih auta su ucestvovale hiljade ljudi, i sad nadje se jedan pametnjakovic koji popljuje rad hiljadu strucnjaka, ma daj . . . .:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

takvi stručnjaci razviše i staru A2-cu, pa gdje završi?
ne mora značit ako su stručnjaci, da su uvijek u pravu, i da im je svaki model pun pogodak...

sub3r je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
slažem se sa DLS-om, da je ovo jedna velika glupost...
kao prvo, protivnik sam trocilindričnih motora, jer imaju neuravnotežen rad, i tresu se...samim tim nemaju ni ravnomjernu snagu...pa bolje i 2, nego 3 cilindra...
dalje, audi je u zadnje vrijeme poceo dosta s glupim modelima, poput A7, A5 s 5 vrata, onda ovaj A1, koji je najgluplje nešto što su mogli napravit, jer je dosta starija konkurencija, ispred njih po pitanju samog dizajna...

:lol::lol::lol:

a jel to ne mogu imat svoje mišnjelje?
kakve ovaj komentar ima veze sa stručnošću, molim te lijepo?
a dalje, imao sam priliku, do sad provozat više modela audija, i jednostavno mi nisu nikad legli...svi su isti i monotoni...ništa posebno
ko sto ovdje vidim većina pljuje po francuskim vozilima, talijanskim vozilima, šta bih ja njima trebo reć?
jednostavno svako ima svoj ukus i svoje mišljenje...a ti ako misliš da si pametniji, brate dragi zaposli se onda i ti u audi...
 
mali_cviko je napisao(la):
_Leta_AvantGarde_ je napisao(la):
A sta je kriticara na ovom forumu, sto se ne zaposlite u kakvim auto industrijama kad ste vec tako pametni! Pa kako ne shvatate da tehnologija napreduje iz dana u dan, veoma ubrznao, i samim tim se sve vise razvijaju novi modeli, ubacuje nova tehnologija i ostala sranja! Sve to je samo zbog konkurencije, napravi mercedes cls, pa vw passat cc pa audi a7 pa porsche panameru, pa mislim i lud vidi da je sve to isto sranje drugo pakovanje! I zato svi ti gigatni prave sto vise razlicitih modela da pokriju sve ssegmente i klase! Al eto jedan bosnjo nadje se i kaze glupa a klasa, r klasa, ili ovde sto popljuvase audija! Mislim ne kontam vas nikako ali ne bitno! Pa na razvijanju ovih auta su ucestvovale hiljade ljudi, i sad nadje se jedan pametnjakovic koji popljuje rad hiljadu strucnjaka, ma daj . . . .:icon_mad::icon_mad::icon_mad::icon_mad:

takvi stručnjaci razviše i staru A2-cu, pa gdje završi?
ne mora značit ako su stručnjaci, da su uvijek u pravu, i da im je svaki model pun pogodak...

sub3r je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
slažem se sa DLS-om, da je ovo jedna velika glupost...
kao prvo, protivnik sam trocilindričnih motora, jer imaju neuravnotežen rad, i tresu se...samim tim nemaju ni ravnomjernu snagu...pa bolje i 2, nego 3 cilindra...
dalje, audi je u zadnje vrijeme poceo dosta s glupim modelima, poput A7, A5 s 5 vrata, onda ovaj A1, koji je najgluplje nešto što su mogli napravit, jer je dosta starija konkurencija, ispred njih po pitanju samog dizajna...

:lol::lol::lol:

a jel to ne mogu imat svoje mišnjelje?
kakve ovaj komentar ima veze sa stručnošću, molim te lijepo?
a dalje, imao sam priliku, do sad provozat više modela audija, i jednostavno mi nisu nikad legli...svi su isti i monotoni...ništa posebno
ko sto ovdje vidim većina pljuje po francuskim vozilima, talijanskim vozilima, šta bih ja njima trebo reć?
jednostavno svako ima svoj ukus i svoje mišljenje...a ti ako misliš da si pametniji, brate dragi zaposli se onda i ti u audi...



:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
:lol:

ja sa svojih 20 godina i poslom ne bih se mjenjao ni za kakav posao u Audiju, no ... to nije tema nase rasprave :D

svaka tebi cast, ali reci za auto kao sto je A7 ili A5 ( koji je osvojio bruku nagrada za dizajn) da je glup model... stvarno izvini, al mi ne ide u glavu...
 
Član
sub3r je napisao(la):
:lol:

ja sa svojih 20 godina i poslom ne bih se mjenjao ni za kakav posao u Audiju, no ... to nije tema nase rasprave :D

svaka tebi cast, ali reci za auto kao sto je A7 ili A5 ( koji je osvojio bruku nagrada za dizajn) da je glup model... stvarno izvini, al mi ne ide u glavu...

Nijedan model nije glup dok god ga ljudi kupuju. To je poenta. Možda shvatiš nekad;)
 
Član
Mislim da su u pitanju neki Njemački stručnjaci.

mali cviko: Ovdje ima klinaca koji nemaju godina u guzici koliko ti imaš za volanom. Pusti glupe rasprave;)
 
Član
technoGeek je napisao(la):
Kad vec pricate, moze li mi neko reci, staviti listu, od koga je to nagrade dobio ;)

"Automobile Magazine's 2009 Design award goes to… Audi A5"
"Audi A5 Named 2010 Best Resale Value Award Luxury Car"
"The 2010 Audi A5 emerged as a double winner in the 2010 Kelley Blue Book Best Resale Value Awards"
"Audi A1 and A5 Sportback win Autonis 2010 design award"
"AIDA Design Awards Go To Hyundai i45, Audi A5 Sportback And Nissan Murano"
"2010 Audi A5 German Design Council announced today that the Audi A5 Coupe will receive the 2010 Design Award "


pogledaj makar malo na google, ako vec ne citas ostalo ;)

@Zela, ;)
 
Lako je Googlati, i vise sam rekao onako, da se ne shvati bukvalno, ali ne samo za Audi, nego i ostale svabe, koliko oni sami sebi daju nagrade. Najrealnije po meni je izbor za EU auto godine, ali sto oni sebi mogu nadavati nagrada to ne moze niko ;)
 
sub3r je napisao(la):
:lol:

ja sa svojih 20 godina i poslom ne bih se mjenjao ni za kakav posao u Audiju, no ... to nije tema nase rasprave :D

svaka tebi cast, ali reci za auto kao sto je A7 ili A5 ( koji je osvojio bruku nagrada za dizajn) da je glup model... stvarno izvini, al mi ne ide u glavu...

nisam reko da je A5 glupost, nego da je A5 SA 4/5 vrata glupost, kad vec postoje A4 i A6...u tome je poenta onog gore napisanog...
a A7 hajd i da prodje donekle, kao konkurent CLS-u...

ZELA GTI je napisao(la):
Mislim da su u pitanju neki Njemački stručnjaci.

mali cviko: Ovdje ima klinaca koji nemaju godina u guzici koliko ti imaš za volanom. Pusti glupe rasprave;)

ma vidim da je izgleda tako, jer vec duže vrijeme pratim forum, iako nisam bio registrovan...
 
Član
emir_89 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
slažem se sa DLS-om, da je ovo jedna velika glupost...
kao prvo, protivnik sam trocilindričnih motora, jer imaju neuravnotežen rad, i tresu se...samim tim nemaju ni ravnomjernu snagu...pa bolje i 2, nego 3 cilindra...
dalje, audi je u zadnje vrijeme poceo dosta s glupim modelima, poput A7, A5 s 5 vrata, onda ovaj A1, koji je najgluplje nešto što su mogli napravit, jer je dosta starija konkurencija, ispred njih po pitanju samog dizajna...

:lol::lol::lol:

ma pusti lika, samo poljuje po audiu. tema RS3 lik pljuje, tema RS1 lik pljuje, evo sad i ovdje :D ocito se zamjerio nekome iz audia :lol:

sto se tice ovog A2, dobro je pa ne izgleda kao onaj s tari sepet :D a jesu vala motorici nekakvi minijaturni...

Ne samo da mrzi Audia nego citavu vw grupaciju, sigurno mu komsija ima neko vozilo iz vw grupacije pa ga redovno otresa :D
 
Član
Ma audi je ne moze ne valjat .mada je do sad bilo kad kazes audi odmas mislis na neko viliko auto al et osad se to mijenja uglavnom je audi prestiz u svakom pogleu kad ga imas :)
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
slažem se sa DLS-om, da je ovo jedna velika glupost...
kao prvo, protivnik sam trocilindričnih motora, jer imaju neuravnotežen rad, i tresu se...samim tim nemaju ni ravnomjernu snagu...pa bolje i 2, nego 3 cilindra...
dalje, audi je u zadnje vrijeme poceo dosta s glupim modelima, poput A7, A5 s 5 vrata, onda ovaj A1, koji je najgluplje nešto što su mogli napravit, jer je dosta starija konkurencija, ispred njih po pitanju samog dizajna...

:lol::lol::lol:

ma pusti lika, samo poljuje po audiu. tema RS3 lik pljuje, tema RS1 lik pljuje, evo sad i ovdje :D ocito se zamjerio nekome iz audia :lol:

sto se tice ovog A2, dobro je pa ne izgleda kao onaj s tari sepet :D a jesu vala motorici nekakvi minijaturni...

Ne samo da mrzi Audia nego citavu vw grupaciju, sigurno mu komsija ima neko vozilo iz vw grupacije pa ga redovno otresa :D


vidi se da si balavac pa prosipas te djecje furke o otresanju nekom...covjek ima 36 godina, navozo se auta i auta, ima iskustva vise nego ti godina i ti se naso komentarisat..
 
Član
disa_tz je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
mali_cviko je napisao(la):
slažem se sa DLS-om, da je ovo jedna velika glupost...
kao prvo, protivnik sam trocilindričnih motora, jer imaju neuravnotežen rad, i tresu se...samim tim nemaju ni ravnomjernu snagu...pa bolje i 2, nego 3 cilindra...
dalje, audi je u zadnje vrijeme poceo dosta s glupim modelima, poput A7, A5 s 5 vrata, onda ovaj A1, koji je najgluplje nešto što su mogli napravit, jer je dosta starija konkurencija, ispred njih po pitanju samog dizajna...

:lol::lol::lol:

ma pusti lika, samo poljuje po audiu. tema RS3 lik pljuje, tema RS1 lik pljuje, evo sad i ovdje :D ocito se zamjerio nekome iz audia :lol:

sto se tice ovog A2, dobro je pa ne izgleda kao onaj s tari sepet :D a jesu vala motorici nekakvi minijaturni...

Ne samo da mrzi Audia nego citavu vw grupaciju, sigurno mu komsija ima neko vozilo iz vw grupacije pa ga redovno otresa :D


vidi se da si balavac pa prosipas te djecje furke o otresanju nekom...covjek ima 36 godina, navozo se auta i auta, ima iskustva vise nego ti godina i ti se naso komentarisat..

Odakle ti znas kad je polozio i koliko je auta promjenio :icon_question: :lol::lol:
 
Član
Anes_mo je napisao(la):
disa_tz je napisao(la):
Anes_mo je napisao(la):
emir_89 je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
:lol::lol::lol:

ma pusti lika, samo poljuje po audiu. tema RS3 lik pljuje, tema RS1 lik pljuje, evo sad i ovdje :D ocito se zamjerio nekome iz audia :lol:

sto se tice ovog A2, dobro je pa ne izgleda kao onaj s tari sepet :D a jesu vala motorici nekakvi minijaturni...

Ne samo da mrzi Audia nego citavu vw grupaciju, sigurno mu komsija ima neko vozilo iz vw grupacije pa ga redovno otresa :D


vidi se da si balavac pa prosipas te djecje furke o otresanju nekom...covjek ima 36 godina, navozo se auta i auta, ima iskustva vise nego ti godina i ti se naso komentarisat..

Odakle ti znas kad je polozio i koliko je auta promjenio :icon_question: :lol::lol:

vjerovatno zato sto ga licno poznajem :cool: to treba da znaci sto je neko iz mostara a neko iz tuzle da se ne poznaju..
 
Član
joj jeste napali, čovjek ima svoje mišljenje i neka... i treba da ga ima...

eh sad što se tiče samog audija, jebte ga tam, ja ga pokraj 3ice za skor isto para nebi pogledao, pa makar radi prestiza i većeg broja pokraj slova A... hahaha
 
Top