dokaz da duhovi postoje

dokaz da duhovi postoje

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ja se jezim:icon_eek::icon_eek:

http://www.net.hr/planet-x/page/2008/12/09/0479006.html

http://www.net.hr/planet-x/page/2008/11/18/0475006.html


:icon_eek::icon_eek::icon_eek:
 
Član
pa vidio si kako edu maajku ganjaju prikaze... jos mu kazu... drugi put cemo ti jebat maajku hahaha.... to je meni bio dovoljan dokaz...
 
Član
ej, kazu da se duh pojavljuje vec neko izvjesno vrijeme, dakle, mogli su ponijeti kameru lijepo...ovo se moze uradit tako sto ce se postavit kamera/mob ispred stakla i snimati odsjaj na staklu (ovaj zadnji clip na prvom linku), tako da, ovu pricu nek prodaju njima u Kolumbiji, mene ovim ne moze zajebat...;)
 
Član
Po meni blesav moze povjerovat u ovo , jer je toliko ofirno . . . pa ja cu napraviti isti efekt uz malo truda , a kamoli neki tamo deseti sto se bakce s tim , bilo je na discovery ju par emisija o tome sa svom mogucom opremom sto mjeri termalna ocitavanja i jos neke posebne kamere snimali 10 dana e to je da se najezis a ovo je ofirno . . .
 
Član
OBIČNA MONTAŽA I ZAJEBANCIJA TAMOŠNJIH ŠKOLARACA

:icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Početnik
Ovo je ofirno...kao sto rece Og1, bila je odlicna emisija na Discovery..a to da ''duhovi'' hodaju naokolo, presmijesna tvrdnja..isto ko da kazu da ''mrtvi'' hodaju naokolo...
 
Član
dobra fora,a inače da je to duh koda bi oni tako smireno to sve snimali,ma usrali bi se od straha i još bi pobjegli :lol:
 
Član
Trozic je napisao(la):
dobra fora,a inače da je to duh koda bi oni tako smireno to sve snimali,ma usrali bi se od straha i još bi pobjegli :lol:

upravo ! i fakat je nidze veze prvo et on znao da ce tad biti duh a drugo prica normala i lafo nest puse..bilo je ovih gluposti kolko hcoes i bit ce ih i dalje..
 
Član
Ovo o duhovima je u najmanju ruku smijesno... Pustite se gluposti, gledajte pametnija posla, npr. tuning:):);):cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top