dode problem i kod mene

dode problem i kod mene

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
evo da se i ja izjasnim,i da vas pitam sta bi moglo biti?...vozim GOLF MK1..

e sad struja me pocela zezati...sto se tice paljenja sve je ok i ostalo radi...kako kad,problem je kako sam ja mogao odgonetnutu zice iza volana..kad ukljucim ventilatore...smotam u ljevo ugase se.,desno kad smotam upale se,,dode to kontakta,nekad mi ne cuje ¨¨ klik¨¨ znak da su grijaci ugrijali....stta kako i gdje to odraditi??:),i javlja mi se jos jedna stvar...kad stisnem kocnicu..upali mi se ljevi far odnosno maglenka CCCC smijesno ali moze biti opasnooo


sta uraditi???????
 
Član
nema druge neg električaru! nek ti pogleda, kontakt zica moguce! ne znnam ja sam imao slican problem, bio je u pitanju alarm... ogole zice i kontakt negdje bude, stvaraju te problemcice, finese.....

neki 20-30 marki ce ti to bit! nije to strasno! :icon_smile:

sam dobrog električara nadji! sretno !!!;)
 
Član
izvini nekontam kake (ventilatore) ti ukljuci
rastavi malo akosi ista radio oko auta pa vidi jel ti sta u kontaktu i pregledaj mase i da dje nisi stavio sijelicu neodgovarajucu
 
Član
Bar bi to za golfa mk1 trebalo biti jednostavno , ko god ti kaze da promjenis volan nije normalan. Sigurno nije do volana. :)
 
Član
koliko vidim po slikama u novom naselju zivis,imas ondje prije esu grabovca,poslije volana na lijevu stranu kad ides prema gradu.on ti je doktor za keca :)
rijesice ti sigurno
 
Član
druze meni su se bila sama svijetla gasila kad smotam u desno i otisao kod elektricara i rekao mi da promjenim ablender onaj od brisaca i rijesen problem(sad ne znam ima li ovo veze sa tvojim problemom al et)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top