Dodatna Snaga

Dodatna Snaga

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Nekima zvuci glupo ..

Jeli ikako moguce da auto dobije dodatnih 5 KS (znam za chip , ali mi daleko da idem)
??

Rijec je o :

Corsi A ..
85 god.
1.0 S
33kW/45KS
 
Član
Muamer7 je napisao(la):
Nekima zvuci glupo ..

Jeli ikako moguce da auto dobije dodatnih 5 KS (znam za chip , ali mi daleko da idem)
??

Rijec je o :

Corsi A ..
85 god.
1.0 S
33kW/45KS

ima i drugih nacina da auto dobije koju KS ali vjeruj mi da su svi jako skupi i neisplativi u tvom slucaju,u sustini jedino cip ti se isplati ako vec zelis to neko povecanje snage,sve ostalo bi znacilo otvaranje motora,
a iskreno da li se isplati ulagati pare da bi imao 50KS?
Jeftinije je promjeniti auto.
 
Član
Al_Galone je napisao(la):
Muamer7 je napisao(la):
Nekima zvuci glupo ..

Jeli ikako moguce da auto dobije dodatnih 5 KS (znam za chip , ali mi daleko da idem)
??

Rijec je o :

Corsi A ..
85 god.
1.0 S
33kW/45KS

ima i drugih nacina da auto dobije koju KS ali vjeruj mi da su svi jako skupi i neisplativi u tvom slucaju,u sustini jedino cip ti se isplati ako vec zelis to neko povecanje snage,sve ostalo bi znacilo otvaranje motora,
a iskreno da li se isplati ulagati pare da bi imao 50KS?
Jeftinije je promjeniti auto.


Ova corsa je vec dugo kod mene i nekako je ne bih prodavao.. dali je moguce ugradnjom nekih klipova od jacih corsinih motora , bregaste i tako...?
 
Član
ma ubaci joj drugi motor ako si vec vezan za sasiju toliko msm da je to jedino pametno i osjetno povecanje snage
 
Član
najbolje bi bilo da motor promjenis...moj drug je imao corsu 1.6 74kw cini mi se...al je ludnica :D
 
Član
Muamer7 je napisao(la):
Al_Galone je napisao(la):
Muamer7 je napisao(la):
Nekima zvuci glupo ..

Jeli ikako moguce da auto dobije dodatnih 5 KS (znam za chip , ali mi daleko da idem)
??

Rijec je o :

Corsi A ..
85 god.
1.0 S
33kW/45KS

ima i drugih nacina da auto dobije koju KS ali vjeruj mi da su svi jako skupi i neisplativi u tvom slucaju,u sustini jedino cip ti se isplati ako vec zelis to neko povecanje snage,sve ostalo bi znacilo otvaranje motora,
a iskreno da li se isplati ulagati pare da bi imao 50KS?
Jeftinije je promjeniti auto.


Ova corsa je vec dugo kod mene i nekako je ne bih prodavao.. dali je moguce ugradnjom nekih klipova od jacih corsinih motora , bregaste i tako...?

pricas o hiljadama maraka za par KS,
najbolje ti je onda ako neces motor promjeniti cipuj auto i kraj price
 
Član
svakako se slazem s rajom ,isplatnije je motor promijenit nego ulagati na taj, on je nejak totalno, i treba bruka para da mu se poveca snaga, i na kraju opet to nece biti to, lakse je kupiti drugi motor, uraditi atest i mirna bosna;)
 
Član
kolega realno ne znas u sta se upustas sve komentare si dobio od momaka koji su prosli sve od ovog ne samo jednom vec vise puta tako da se neces za*ebati ako ih poslusas, drago ti auto OK, onda mjenjaj motor najisplativije je a dobices puno vise od 5ks,
nema svrhe uvaljivati se u tu chivavu :cool:
 
Član
Ni chip ti se previse ne isplati na tako slabom autu, jer tih 5 KS gotovo neces ni osjetit.

Jedino zamjena motora kako ti vec preporucise il ugradi pedale :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top