dobro vece svima koliko vas ima

dobro vece svima koliko vas ima

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pozdrav i dobro dosao drug;) uhh ovdje ti je kod nas u off-u svaku noc dernek:icon_biggrin: nastavi bit aktivan pa ces se uvjeriti..:D
 
Član
elmir je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao drug;) uhh ovdje ti je kod nas u off-u svaku noc dernek:icon_biggrin: nastavi bit aktivan pa ces se uvjeriti..:D

drago mi je da cemo se druziti

a jel imate neke skupne zaj**ancije na msn-u??

pa da vam se i ja pridruzim ako mogu??
 
Član
gogo GTI je napisao(la):
elmir je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao drug;) uhh ovdje ti je kod nas u off-u svaku noc dernek:icon_biggrin: nastavi bit aktivan pa ces se uvjeriti..:D

drago mi je da cemo se druziti

a jel imate neke skupne zaj**ancije na msn-u??

pa da vam se i ja pridruzim ako mogu??

na msn-u koliko znam nema ali otidji na chat u off-u pregledaj koju stranicu pa ces viditi o cemu se radi:cool: imamo i klub HOROZ TUNING:cool: otidji pa ces viditi:D
 
Član
elmir je napisao(la):
gogo GTI je napisao(la):
elmir je napisao(la):
pozdrav i dobro dosao drug;) uhh ovdje ti je kod nas u off-u svaku noc dernek:icon_biggrin: nastavi bit aktivan pa ces se uvjeriti..:D

drago mi je da cemo se druziti

a jel imate neke skupne zaj**ancije na msn-u??

pa da vam se i ja pridruzim ako mogu??

na msn-u koliko znam nema ali otidji na chat u off-u pregledaj koju stranicu pa ces viditi o cemu se radi:cool: imamo i klub HOROZ TUNING:cool: otidji pa ces viditi:D

a gdje vam se nalazi taj off??

nikako ga naci
 
Član
zabava - off topic diskusije i odes onda na chat off vices uglavnom nadji rubriku zabava i ima ovo off topic diskusije otvori i naces 100%;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top