Dobra auto praona u Tuzli?

Dobra auto praona u Tuzli?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gdje ima bas dobra auto praona u Tuzli?

Da li je neko prao u onoj praoni na Petrol pumpi na ircu, gdje sam sebi peres? Kako naplacuju to?
 
Član
Jos malo pa ce ljudi otvarat teme gdje nasuti gorivo,ako vec nisu... :icon_rolleyes:
 
Pa normalno da cu pitat, jer gdje god sam bio da perem auto, uvijek je osvanula neka nova ogrebotina. Da mi je naci negdje gdje ljudi rade kako treba, a ne da sto prije zavrse...
 
Član
Na petrolu ti je 2 km 6 minuta.....treba bar 12 min da se odradi postenski.....hvale raja praonu "Jasmin" prema mandicima, cim krenes sa Slatine po onim kockicama, poslije skretanja za dragodol,s lijeve strane ima nizbrdica i tu je praona...
 
Kod bolnice Kreke, prije skretanja za Moluhe kad ides iz pravca Irca, sa desne strane Miro & Fadila (ima tu i kladionica) extra rade ;)
 
Član
ako hoces sam sebi da peres imas dole u miladijama petrol pumpu 2km 6min al moras sebi ponjet sampon i ostalo al za tih 6min ja ga sredem bude ko mina...a ako neces da se zajebajes eto roki ti je reko za dobru praonu nema guzve a ljudi dobro peru i ociste sve cakli se...
 
Član
Ja auto uvijek perem kod Salje ili ti ga Vehida,jedino ako nekad zurim,pa operem negdje brzinski.Autopraona se nalazi na prvoj raskrsnici prema Solini skrenes desno pa prvo skretanje lijevo,ali takoder se navikni na guzvu,mada mozes kao ja,dode ti kuci uzme kljuceve,odveze auto,opere,vrati u garazu i vrati kljuceve.Momci su extra i rade stvarno super.pozz

E da,zaboravih napisati,cuo sam od prijatelja da ljudi dobro rade u praonici,ude se u ulicu pokraj ART 2,odnosno donji ulaz u AUTOR,pa ko hoce nek provjeri :D
 
Član
_NeRkOoO_ je napisao(la):
Ja auto uvijek perem kod Salje ili ti ga Vehida,jedino ako nekad zurim,pa operem negdje brzinski.Autopraona se nalazi na prvoj raskrsnici prema Solini skrenes desno pa prvo skretanje lijevo,ali takoder se navikni na guzvu,mada mozes kao ja,dode ti kuci uzme kljuceve,odveze auto,opere,vrati u garazu i vrati kljuceve.Momci su extra i rade stvarno super.pozz

E da,zaboravih napisati,cuo sam od prijatelja da ljudi dobro rade u praonici,ude se u ulicu pokraj ART 2,odnosno donji ulaz u AUTOR,pa ko hoce nek provjeri :D

Hjoooj, nema tih para :) nema tog koji bi dobio kljuceve mog auta :)
 
bas vala :D ne dam ni rodjenoj majci da vozi moje auto, kamo li nekome trecem :D

ali ako je praona OK, vrijedi posjetiti. hvala jos jednom :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top