Dobio sam sina prvencaaaaaaa

Dobio sam sina prvencaaaaaaa

hvala vam svima... ziv je i zdrav, ko med mali, ima malih problema zecija usnica, ali samo mali dio usne nije se na nepce prenjelo sto je dobro, tako da, danasnja plasticna medicina je napredovala, i vec za 3 mjeseca abd se radi usnica zbog estetike... vazno da je ostalo u redu, a i da je najgori i najbolesniji, pa i to fala bogu, moj je i nebih ga se odreko nedaj boze <3
 
:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( dvanaest tuznih smajlija za 12.11.2014. kad je moj prvenac rodjen...
nove informacije su jakoooo teske i kroz suze vam ovo pisem, jako mi je teskooo, nikad ovako plakao nisaaam, ljudi moji
zivot mi se pretvorio u nocnu moruuu...
mom sinu je konstantovan daunov sindrom, imali smo nade jer je imao zdravo srce, ali mu se
tokom noci stanje pogorsalo, dobio srcanu manu i ne moze da disem na aparatima je moze zlato, moj zivott
prognoze su da nece dugo izdrzati, i ako izdrzi nece zivjeti vise od 8 mjeseciiii, pa ljudi moji sta ja ovo doziviooo
pa nije mi do zivota, svi u familiji znamo, samo supruga ne zna nista, nemam pojma kako da joj kazeem, dotuce je to
toliko smo zeljeli djete, i vidi na kraju ishoda, daaj bjezii
hvala ti boze na svemu, ne krivim te i necu nikadaa
 
tesko da ce biti okej, hvala na podrsci, trenutno sam ko robot, nakljukan bensedinima i eto
bog sve vidi, sve zna, i njemu na svemu hvala pa makar to bilo dobro ili lose
 
Top