Dobar majstor za Francuze - Citroen Sarajevo

Dobar majstor za Francuze - Citroen Sarajevo

Član
Ima li neko preporuciti dobrog majstora za francuze, citroen.

Mehanika je u pitanju, imao sam problem sa mjenjacem. Ne samim mjenjacem, sinhronima i sl. vec glavnom polugom koja je bila iskrivljena i mjenjac nije mogao ni lijevo, ni desno, samo 3, ler i 4.
To je privremeno rijeseno, auto je u voznom stanju, al bi mi trebao neki bas kvalitetan majstor da to dovede 100% u red (poluge, salteblo, ...)
 
Član
Ja znam za Edvina na energoinvestu koji je doktor za renault ali sam vidio da mu dolaze i citroeni
 
Član
Ima li neko preporuciti dobrog majstora za francuze, citroen.

Mehanika je u pitanju, imao sam problem sa mjenjacem. Ne samim mjenjacem, sinhronima i sl. vec glavnom polugom koja je bila iskrivljena i mjenjac nije mogao ni lijevo, ni desno, samo 3, ler i 4.
To je privremeno rijeseno, auto je u voznom stanju, al bi mi trebao neki bas kvalitetan majstor da to dovede 100% u red (poluge, salteblo, ...)
Zar se ne moze zamjenit ta poluga, nekako mi je to logicnije nego je pokusavati ispraviti jer ko ce to dovesti u par mm. Sto se tice ovog servisa 206 cuo sam dosta loseg o njemu po internetu..
 
Član
Gdje tacno i imas li broj?
Kad ides glavnom dzadom iz pravca Ilidze prema gradu,na stanici energoinvest, kod benzinske pumpe petrol skrenes u ulicu desno i vozis nekih 200m, veliki objekat u sivoj ogradi, ili stani na tu pumpu i pitaj one sto rade, trebali bi znati za Edvina ili renault servis.
Evo ti i broj ako ga nije mijenjao
061 259 784
 
Član
I meni je taj 206 tanak, vozio sam kod njih na pregled kada sam kupio, ni sam ne znam zašto jer imam svog majstora, i utvrdiše da mi uopšte ne radi turbina. Ja u čudu jer auto odlično ide. Kasnije sam skontao da su na dijagnostici vidjeli pritisak 0.8 što je normalno kod 1.6HDI a oni samo znali za pritisak kod starog 2.0HDI koji je veći.

Ne znam da li ovaj moj majstor radi oko mjenjača, ali sve oko trapa i motora radi. Servis Radonja u Istočnom Sarajevu. Čovjek dobro radi, ima dijagnostike, čak i reparacije turbina radi.
 
Član
Dogovorio sam sa ovim bokievim da odem da pogleda, javim sta je bilo... Hvala svima na preporukama.
 
Top