DoBAR LAKIRER ? SA

DoBAR LAKIRER ? SA

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
farbo bi kola komplet sa zashtitom...polo(vnjak) 6N zna li neko koja je ovo farba (broj farbe) gdje bi se mogo' ovako ofarbat i kolko' para :icon_eek:
 
Legend
RE: FARBANJE (proljetno)

ako ne uspijes naci pravi br.........odi kupi lak pa imas mali milion nijansi,valjda ces naletjeti bas na tu
 
Član
RE: FARBANJE (proljetno)

farbacu ga samo u ovu boju il' ga necu farbat' ;) halalio bi svaki dinar
 
Član
RE: FARBANJE (proljetno)

Pa odes kod nekoga ko mjesa farbe, i neka ti napravi! tesko ce ti neko ovdje reci sifru!
 
Član
PROBAJ NAĆ STANDOX sajt i vidi sta ima tam jer znam da većina maistora radi njihovim bojama
 
Član
probaj otici u Sikens to ti je tamo iza praone slon na cengic vili izvuci ovu sliku na velikom formatu i dobrom printeru i odnesi tamo oni ce ti naci nijansu
 
Član
hehehe ma nema mi sta placati niti on ima sta sa ovim jednostavno covjeka upucujem na pravu adresu, pa vidi sta je meni uradio od auta :)
 
Član
Danas 2 puta vidio ovu boju (ili veoma blisku nijansu). Na puntu MK1 jednom, i Astri classic, pa pogledaj, mozda je imaju medju fabrickim bojama...
 
Član
A da li taj senad moze ofarbati i plasticne djelove od automobila kao na primjer
lajsne sa strana, steke i po jos koji dio a da boja ne spadne sa tih istih djelova i da boja budne metalikna zelena kao sto je kod moje astre
 

JD.

Član
plastike ti moze ofarbati svaki lakirer koji zna sta radi

samo se moraju plastike fino pripremiti za farbanje i nece nista spadati i gulit se

ja sam to uradio prije godinu dana i nikakvih problema
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top