Dnevna svjetka

Dnevna svjetka

Član
Pozdrav, zelio bih napraviti DRL na Golfu 4 pa me interesuje da li bih mogao nešto odraditi na ovaj sistem
razmišljam o tome već dugo ali kad pitam električara kaže mi to ti je bezvezno bacanje novca, ugl sve bih znao sam odraditi ali ne znam kako bih 12v pretvorio u 6v da mi ne sija sijalica punom snagom ? I koju diodu ubaciti da mi ne bih došlo do spoja kada amblendujem itd...
Šta mislite o ovome da li bih moglo izdržati sijalicu od 55w ? Ili da ubacim H1 COB LED??? Svaki savjet je dobro došao!jhkkh.PNG
 
Član
Pozdrav, zelio bih napraviti DRL na Golfu 4 pa me interesuje da li bih mogao nešto odraditi na ovaj sistem
razmišljam o tome već dugo ali kad pitam električara kaže mi to ti je bezvezno bacanje novca, ugl sve bih znao sam odraditi ali ne znam kako bih 12v pretvorio u 6v da mi ne sija sijalica punom snagom ? I koju diodu ubaciti da mi ne bih došlo do spoja kada amblendujem itd...
Šta mislite o ovome da li bih moglo izdržati sijalicu od 55w ? Ili da ubacim H1 COB LED??? Svaki savjet je dobro došao!Pogledajte prilog 65395
Pozz

Ne razumijem sta hoćeš s tim? Jel imaš automatsko paljenje svjetala kad upališ auto?

Hoćeš da na "0" farovi rade na 6V? A na "ON" rade punom snagom?
 
Član
Htio sam ovako odraditi da kad upalim auto da mi se upale i sijalice od dugog svjetla i da rade na 50% a kad upalim na prekidacu kratka da mi se ugase sijalice za duga !
Znam kako bih napravio to sve samo ne znam kako bih spustio napon da mi sijalica radi na 40-50%, da li bih mogao ovaj konvertor sa Aliexpressa!
 
Član
Imas noth america, scandinavian... Odaberes sto zelis, oces palit i zadnja, prednja, kratka ili kako zelis
 
Član
Ja sam htio ovo da napravim
slično kao u Golfa 6 !
Ali pokusacu preko diagnostike kod kolege nesto da napravimo!
 
Član
Zasto ne stavis jacu sijalicu na mjesto pozicije, umjesto da ti sijalica od dugih radi na 50%, svakako su ove dvije sijalice par cm jedna od druge.
To sa smanjivanjem napona ce biti zeznuto izvesti.
 
Član
Vjeruj da je odlična stvar, prodavac je stvarno pošten, a modul izuzetno kvalitetan. 3 sam kupio od njega, sebi, starom, i prije neku staru verziju koju sam prodao jer je on poslije ubacio da može na 50% što meni na Pežou bolje odgovara, slabo se vidjelo, dok kod starog na trojci 30% taman.
 
Član
Ovo koristite umjesto kratkih svjetala? Ja osim coming/leaving home funkcije (ukoliko je ovaj modul ima) ne vidim neku veliku potrebu za ovim.
 
Top