Dizanje temp pri Ukljucenoj Klimi

Dizanje temp pri Ukljucenoj Klimi

Član
OggyBoy je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
:lol: zato i postoje dvije brzine jer druga se pali kad je bas velika temperatura, ti kad upalis auto i onda klimu pali se automatski 1 brzina kad se motor zagrije posto 1 ne moze dovoljno citav sistem da ohladi pali se druga brza brzina i kad dovoljno ohladi ostaje ponovo na prvoj. A kod tebe se ugasi u onda kad se napravi haos upali ponovo druga koja pokusava da sve ohladi znaci da je tvoja greska ;)

Jok, ne gasi se ventilator dok je klima uključena.;)

Mislim da ipak moras imati dvije brzine probaj ti to vratiti pa ponovo uprati . Ja imam hladnjak klime i hladnjak vode i jedan ventilator sa dvije brzine i znam da kad se pokvare brzine isto se tako dogadja.
 
Član
Mirsado je napisao(la):
OggyBoy je napisao(la):
Mirsado je napisao(la):
:lol: zato i postoje dvije brzine jer druga se pali kad je bas velika temperatura, ti kad upalis auto i onda klimu pali se automatski 1 brzina kad se motor zagrije posto 1 ne moze dovoljno citav sistem da ohladi pali se druga brza brzina i kad dovoljno ohladi ostaje ponovo na prvoj. A kod tebe se ugasi u onda kad se napravi haos upali ponovo druga koja pokusava da sve ohladi znaci da je tvoja greska ;)

Jok, ne gasi se ventilator dok je klima uključena.;)

Mislim da ipak moras imati dvije brzine probaj ti to vratiti pa ponovo uprati . Ja imam hladnjak klime i hladnjak vode i jedan ventilator sa dvije brzine i znam da kad se pokvare brzine isto se tako dogadja.

Ima on 2 brzine, ali sam prvu iščupao namjerno, ide mi na živac u vožnji i po gradu i po selu. Čim staneš, on ubrzo počne dizati temp. i pali prvu brzinu, a ja krećem za 5s. E nećeš, majku ti, ovako čeka do druge i skoro se nikad ne pali jer sam rijetko po gradskim gužvama, a čim vozim auto ne diže temperaturu nikad preko radne ma šta god da mu radim, osim ove klime.
4 godine ja vozim ovako bez ikakvih problema i neću ništa da mjenjam.
 
Top