DIY za rasklapanje unutrasnjosti- Golf mk3- trazim

DIY za rasklapanje unutrasnjosti- Golf mk3- trazim

Član
kolege golferi, ako neko ima uputstava kako se rasklapa unutrasnjost golfa nek stavi linkove, sto vise stvari, to bolje... pocevsi od prednjih i zadnjih tapacirunga do skidanja table itd. Ima nekih bruku radova u unutrasnjosti planirano, pa vrijeme da se krene sa oblaganjem, dampiranjem itd.

fala, cao :D
 
imas par linkova na vwclubcroatia ;) nemam tacno direktno link da ti dam potrazi ja sam gledao :icon_smile:

sad cu malo pogledat pa ti stavim link ;)
 
Član
A cuj Golf je to, sve sto ti treba je jedan krstasti sarafciger malo veci i kljuc 13-ka :lol::lol:

al svarno nije neko mudro slovo, ako ne nadjes napisacu ti ja postupak ;)
 
Član
@GolFanatiCars, trazio bih tamo, ali tek sam se registrovao, zaboravio stari acc, pa ne mogu jos uvijek nista da otvorim..... dok me nesto ne verifikuju, k'o da u NASA-u se uclanjujem :icon_rolleyes:


@Kavaz, ma znam ja prednje tapacirunge skinuti i tako to, ali radije bi sve uz DIY radio, jer sam zivcan, cim nesto malo zapne ja bih to iscupao rukama :D
 
sve u svemu princip ko i u dvojke golfa za 5 minuta nemas ni prednjih ni zadnjih sjedala
za cirkasat i pol postane go ko lipic unutra barem toliko meni treba najvise se ostane skidajuci instrument tablu dok skidas
a ako mislis sve cak i kajseve vadit trebat ce ti i 19-ka kljuc
pozz i sretno ;)
 
Član
ako si zivcan evo ti pa pogledaj kako ide
http://www.youtube.com/watch?v=OV52Q208inI
http://www.youtube.com/watch?v=Ra49TRqIC5A

evo i slika gdje imas sarafe na tabli + uputstvo
http://www.fixya.com/cars/t1078926-remove_93_golf_3_vr6_dashboard

imao sam negdje vecu sliku ako nadjem stavim, btw. samo polako, dio po dio skidas i nadjes sarafe
pocinjes sa otvora za ventilaciju, i srednje konzole i kad poskidas sve sitnice onda lagano tablu citavu
 
Član
skontao sam prednje tapacirunge, to sam vec skidao, tako da je lagano. ove zadnje sam gledao... ne znam sta je ono, kao da je donji kraj spojen sa onim tepihom i plastikom ispod klupe, moram skontati kako se ono razdvaja.

prvenstveno trebam znaci tapacirunge sa strana pocupati, sjedista, itd.. tabla zadnja ide.

hvala kavaz :cool:
 
Član
ma joj da si gdje blize, kako bi ti to slatko pocupao :D

a ako su troja vrata, kad skines zadnja sjedista, onda bi trebao lagano skinut tapacirunge :cool:
 
Član
jeste, 3 vrata... onaj bolji golf :lol:

vidjet cu sutra, kad krenem sarafati kako se ono moze odvojiti na dnu(ispod zadnje klupe).. ako nista, reze brusilica sve :D
 
Član
Ja sam upravo zavrsio rasklapanje i sastavljanje unutrasnjosti :D Ako ti sta treba javi, u biti nije neka mudrost malo zivaca, krstati sarafciger, set gedora i pici
 
Član
sub3r je napisao(la):
kolege golferi, ako neko ima uputstava kako se rasklapa unutrasnjost golfa nek stavi linkove, sto vise stvari, to bolje... pocevsi od prednjih i zadnjih tapacirunga do skidanja table itd. Ima nekih bruku radova u unutrasnjosti planirano, pa vrijeme da se krene sa oblaganjem, dampiranjem itd.

fala, cao :D

Drug ukucaj na you tobe i naci ces sve,imas samo one sarafe sa strana i kad skines ono gdje ti su ti oni prekidaci od klime (hladjenja) ond aunutra imas par sarafa,nije tesko.

pozz
 
Top