Diskusija Bez Kraja...

Diskusija Bez Kraja...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Imao sam Astru '92 god.
Presla skoro 200k, motor 1.7 TurboIntercooler (Japanac - motor je od Isuzu-a, tad su se oni ugradjivali.Razlika izmedju tadasnjeg Opelovog dizela i ovog je bila nevjerovatna dovoljno je bilo samo otvorit haubu)

TURBODIESEL.JPG


Opel ko opel, limarija je pocela slabit, pojavila se hrdja na nekim mjestima...
Ali zato za motor nemam rijeci. Palio je na pola kljuca (cak i zimi), nikad se nista nije pokvarilo (samo naftu, ulje, filtere i vozi)
Motor je jednostavno bio nepoderiv
Astra je prodana ali ce vjerovatno dozivjeti jos toliko godina i preci jos toliko km
 
Član
upravo tako je i sa corsom...bas sto kazes, pali na po kljuca...nemas kad okrenut, gotovo...
ide sve kako treba...limarija jest ko u svakog opela, al jbg...mehanika dobra
 
stari imao kocku kađu , 1.3 benzinac , autoatik , hebo majku , pa nikad se nije pokvario ali zato je istruho ko kruska :D
 
Vernes_AMG je napisao(la):
stari imao kocku kađu , 1.3 benzinac , autoatik , hebo majku , pa nikad se nije pokvario ali zato je istruho ko kruska :D

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Ma pusti,sve Lada zakon,kod mene stari imao jednu karavan,mogla je povuci nezz ti sta,ali zato kad poce truhnuti nikad stati,i na kraju stari je proda ciganima za 500KM
 
Član
Honda Prelude MK2 1986 g.p 8 godina kod mene...
što se tiče motora zamjenut jednom filter za zrak i svjećice
ulje i antifriz godišnje se promjeni...
još mjenjane pakne,amortizeri,remenje,auspuh,filter goriva i akumulator :D

 
Super Moderator
ja samo znam da po mobile.de onih starijih mercedesa pa cak i novih ima po 500 - 700 000 km :D
 
Član
allroad je napisao(la):
trozicu mogo bi malo cesce mjenjat filtere i to :D :p

ništa više druže se neće mjenjati,
auto se otplatilo 100 puta obišlo je svu bosnu i išlo van granica
i sad je sve uredu al bi mi trebala četvora vrata :D
ABD kasnije uzeti kakvog civica a već smo jednog uzeli ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top