== Diskovi ==

== Diskovi ==

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
Alen_P je napisao(la):
Teško je to održavati, iskreno da vam kažem. Ja sam mijenjao kompletan zadnji most zbog zadnjih kliješta i pokajao sam se. Nikad mi auto nije ravnomjerno kočio i uvijek me je nosilo u jednu stranu. Izašlo me negdje oko 250-300 KM komplet.. Nije problem kad voziš 80 i približavaš se semaforu i lagano kočiš. Tad je u redu, ali kad voziš 80 pa moraš naglo zakočiti, tek tako će ti biti jasno o čemu ti pričam. Ovo sa kliještima od 4-orke bi moglo biti dobro riješenje...

P.S. ako budeš radio odmah zamjeni i glavni kočioni ...

Jel te baca??? :D
 
Član
Ja mislim da ti nece trebat nazad discovi ako stavis naprjed malo zesce i kvalitetnije probaj kad stavis motor ako ne stanes onda nis hehehe salim se naravno al mislim da ti ne treba kod mene je kec golf 1.8 90 KS sto nije malo pa stane solidno sa obicnim kocnicama samo naprjed jace i mislim da je to ok probacu za 7 dana to ako hoces cekaj da vidis jel to dovoljno ako budem na banderi ne valja da znas :) pomakni se s mjesta molim te ;)
 
Član
Liga je napisao(la):
Alen_P je napisao(la):
Teško je to održavati, iskreno da vam kažem. Ja sam mijenjao kompletan zadnji most zbog zadnjih kliješta i pokajao sam se. Nikad mi auto nije ravnomjerno kočio i uvijek me je nosilo u jednu stranu. Izašlo me negdje oko 250-300 KM komplet.. Nije problem kad voziš 80 i približavaš se semaforu i lagano kočiš. Tad je u redu, ali kad voziš 80 pa moraš naglo zakočiti, tek tako će ti biti jasno o čemu ti pričam. Ovo sa kliještima od 4-orke bi moglo biti dobro riješenje...

P.S. ako budeš radio odmah zamjeni i glavni kočioni ...

Jel te baca??? :D

hehehe ne vrti se pod rucnom nego pod noznom kocnicom
 
Član
Narode, ja sam nov i nisam mozda nesto upucen, ali zar ni jedan Golf I GTI nije imao diskove nazad tvornicki. Ni kasni modeli???
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top