-disk plocice koje da stavim?

-disk plocice koje da stavim?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
evo druze vjerovo ti meni il ne mi sebi iz svicarske cini mi se narucili za allroad-a original plocice i prednje zadnje i haman pa 500 eura sve ukupno :icon_rolleyes:
i taman da ih namontiramo prodamo allroad-a i eno sad negdje stoje :lol:









dok smo cekali ove stavili smo neke srednje ne znam ni ja i brzo se skale pocnu skripat i tako to.. nisu kocile nesto bog zna sta al velika je razlika allroad ima malo vise od 2 tone a tvoj nema ni blizu 2 tone tako da tebi ne trebaju neke vrhunske klase
 
meni treba nesto normalno i ne bas nesto preskupo..bas i ne koristim puno kocnice..al kad se kupilo auto,to se nije mjenalo..osjetim vec da ih treba mjenati..
 
Član
Ja bih, da sam na tvom mjestu, stavio originalne VW, jer ipak je to neko projektovao za tvoj auto, ali to ti je poskupo

Evo neko spominje MINTEX ... Ja sebi narucivao TAROX diskove i plocice, diskovi stigli, a plocice nisu i moradnem uzeti neke zamjenske da me posluze, pa kad se potrose idu TAROX i uzmem ove MINTEX za napred, a za nazad sam nasao original. Priolicno sam zadovoljan ovim MINTEX-om ... lijepo koce, ne skripe, ne trose se prebrzo

A ni sa ATE neces pogrijesiti ... ja sam trazio MINTEX ili ATE ... imali su MINTEX i ja to uzmem

Znaci, da riezimiram, :lol: MINTEX ili ATE

POzz...;)
 
Član
ja sam isto ganjao koje da kupim
zadnje diskove i plocice za svoga passata

kad su mi rekli plocice 12KM i diskovi 35KM :icon_mad:


otisao sam u ovlasteni servis i narucio originalne
2 zadnja diska i plocice 300KM sa montazom

plocice su bile oko 90KM meni se cini
 
Frenkie-3B je napisao(la):
samo iz vw-service druze,i bez brige :icon_smile:

problem je sto su i ovdje u servisu poceli srati s tim..pa vise i sam neznas sta je orginal..al javio sam momku u njemacku da mi donese od tamo orginal VW..valjda ce biti dobre..
 
Član
provjereno ICM Laktasi
ovlasteni VW zastupnik


nikad nikakvih problema
skroz korektni
zadovoljan maksimalno
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top