-disk plocice koje da stavim?

-disk plocice koje da stavim?

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
black_devil je napisao(la):
Frenkie-3B je napisao(la):
samo iz vw-service druze,i bez brige :icon_smile:

problem je sto su i ovdje u servisu poceli srati s tim..pa vise i sam neznas sta je orginal..al javio sam momku u njemacku da mi donese od tamo orginal VW..valjda ce biti dobre..


bice garant ako su iz germanije,nesmiju oni kixat :icon_biggrin:
 
Član
bilo bi dobro za ostale ljude da ne otvaraju opet ovu temu da napisete gdje sta ima uzeti, npr Brembo A3M , i unitrade , TRW nuić itd..... i cijene:cool:
 
Član
Ja mogu reci recimo par prednosti MINTEX u odnosu na FERODO koje mnogi smatraju mnogo dobrim
Ne dere diskove, isto koci i hladan i vruc, manje ostavlja naslage na felgama.

Ali i ATE nije los o njemu ne znam mnogo osim da ih isto mnogi hvale.

Za tvoje auto konkretno ne znam ali recimo skoro po pravilu MINTEX je skoro duplo jeftiniji od FERODO plocica recimo 50ak maraka su za prednje diskove renault lagune 2 karavan ako ti to sta znaci :) za ATE nisam siguran oko cijene kod mene ih nije bilo da bih mogao porediti.

Ali opet nakon toga svega svako ko se imalo razumije ce ti savjetovati da pokusas bar, da uskladis diskove i plocice, ako ti u ovlastenom servisu garantuju dovoljno dugo uzmi to, ako znas da su bile neke i zadovoljan si stavi iste, ako stavis ferodo na fabricke diskove poderaces diskove :)

Garancija nije samo reklama nego i obaveza.

P.S.
Ja ne prodajem nista, samo navodim s cim sam se susretao.
 
Početnik
EBC + ZIMERMANN je kod mene na autu, prednja osovina nekih 850KM kosta i koci solidno

Plocice se EBC GreenStuff , Diskovi Zimermann perforirani 1 djelni ...

auto ima 1670KG
 
Član
Pa moze i to muha, naravno sto vise para das sve je bolje, neko je rekao da u auto industriji vazi doslovno sto vise platis vise dobijes :D
Samo malo nas ima i cak i ako ima ce da plati toliko za kocnice, znam da je to greska, kocnice su bitne ali ...
 
black_devil za tvoj auto orginal disk pločice i diskovi su ate ili lukas.Uglavnom ako kupiš bilo koje od ovih nećeš pogriješiti.Bitna stvar je da su one jeftinije u slobodnoj prodaji nego u ovlaštenom servisu, a razlika je u samom pakovanju koja u orginalnim pakovanjima dolazi sa vw znakom a ovako ne.A radi se o istim proizvodima.
 
Član
kakve su te zimmerman? mislio sam i ja uzeti isto to za svoje auto nekih 350 eur za jednu osovinu oni diskovi sa rupicama lijepo izgleda sto je st jest a te ebc greenstuff plocice ne ostavljaju prasinu valjda na felgama tak da je i to veliki plus?

jednog covjeka priupitah valjal taj zimmerman kaze nisu losi

@muha valjal to?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top